Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jimbei'yi seviyordum daha da çok sevmeye başladım, umarım tayfaya gelir ve biraz ciddiyet katar. Big Mom'ın tek olayı ruh çalmak değildir yoksa yeni dünyada tutunamazdı. Yonkou as adamlarından efsanevi meyveler bekliyordum ancak yemek teması fazla abartıldı. Tayfa yetersiz olunca yonkou adamları da beklediğimizden güçsüz görünüyor, ya bir handikap olacak ya da 2vs1 şeklinde olacak ki bir şeyler yapılabilsin.

Jinbei, tamam kendi adanın çıkarları uğruna katılmışsın Mom'ın tayfasına da böyle satış olur mu lan? Bu neyin artizliği? Utanmasa sen kimsin ayağı çekecek kadına. Bir de kadının nasıl çabuk dellendiğini de biliyor. Luffy tayfaya katılacağını duyduğunda epey şebekleşince şımartmış Jinbei'yi, nası bi gaz aldıysa şekil yapma derdinde yonkouya. Mom, Jinbei'yi bu hınçla öldürse kafi olacak.

Mom'ın kişinin ömründen çaldığı bu ruh olayı, kendisinin gençliğini ve hiç darbe almayışını açıklıyor gibi. Roger'ın döneminden olup bu kadar genç duruşu garipti zaten.

Neden gözünden düşüyor ki?
  • Ölümden korkmazsan Ana senin ömrünü alamıyor.
  • Cracker'in suya zaafı var ve devredışı kaldı.
  • Mont dor'un kitapları yanıyor.
  • Yine Katakurinin suya inanılmaz bir zaafı var.
E. Oda, mom düşecek demek için daha ne yapsın?
Ölümden korkmazsan Ana senin ömrünü alamıyor, sadece Luffy değil komple bizim tayfaya verilecek en kolay handikap. Usopp bile iş ciddileştiğinde Luffy'den feyz alarak korkmayacaktır. Kadının muhakkak gücü bunun üzerine değildir lakin handikap olacağı durumda yeterince kolay duruyor. Bu su olayına hiç girmiyorum. Hani olay Oda'nın bir yonkouyu on bölümde indirecek olma ihtimali bile değil, olay bu indirme ihtimalinde verilecek handikapların bu kadar dandik oluşu.

Brook şarkı söyleyerek kırsaydı daha güzel olurdu.. 2 sene konser vermiş adam; yeteneğini tam kullandırılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık