Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Mom'a G2 ile saldırmayı düşünmüş. Bu kadar olmaz .
Yonkou karşıdaki hala g2 ile zarar vereceğini düşünüyor , onu geçtim Cracker'e bile zarar veremediğini de gördü üstelik.
Katakuri çok güzel çaktı tekmeyi.

Luffy Mom'a G2 ile saldırmayı düşünmüş. Bu kadar olmaz .
Yonkou karşıdaki hala g2 ile zarar vereceğini düşünüyor , onu geçtim Cracker'e bile zarar veremediğini de gördü üstelik.
Katakuri çok güzel çaktı tekmeyi.
Yonko'ya değil fotoya öyle saldırmayı düşünüyor. :(

Tek attı adam Luffy'e kan aldı işte. Herif aşmış yau. savaş meydanında böyle dikkatsiz davranırsan olacağı bu. Jinbe bu arcta olmasa handikapı bilmese ne olacaktı. Luffy pert tekrardan yakalanma senaryosu okucaktık. Jelibon reyiz kellemizi keseriz. :D
Handikapı bilmese öyle takılırdı bataklıkta. Ama yok yau, Luffy gerekirse Katakuri'nin paçaları sıvardı. mochi mochi ya, kraker misali gömerdi paçalardan.
Dalga gecmiyorum. Geçirecek tabi direk yaptığı şeyi yapmasına izin mı verecek? Ayrıca evet Bellamy daha beter hale sokmuştu Luffy'i.

Benim takıldığım nokta bu olanlara çok şaşırmış gibi tepkiler vermenizde. Bu kadarı olmalı zaten.
Kimsenin abarttığı bir durum yok burda. Sen nasıl sevdiğin karakterin önemli sahnelerinde heyecanlı hale gelebiliyorsan, ben de aynı şekilde tepkimi gösteriyorum sadece. Merak ettiğim bir sahneydi. Luffy'i tek hamlede etkisiz hale getirdi, ağzından kan aldı. Bunu dile getirdim. Olay bu.

Bu hafta manga şu iki kare olsaydı bile direk çok iyiye efsane bölüm seçeneğine falan verirdim çok çok iyi ya ahahahah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık