Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Döve döve kral olmuştur diyordum da,sırf senaryo eklemek için kitabe saçmalığı çıktı.Onlar sadece tarihi anlatmakla kalsaydı,krallık için tepede olman lazım bileğinin hakkıyla dese daha hoş olurdu.Yok oku,taş bul ses duy falan.Sanji de baydı artık usop dan sonra seni niye kabul etmesin luffy.Bağlamadı olayları bi mangaka.

Oda'dan güzel trolleme. Fransa'nın milli hayvan sembolü olan horoz yerine Tamago tavuk oluyor.

Bölüm güzeldi.

Elini kolunu sallaya sallaya gittiğini nerden biliyorsun ? Kadın açıkca aynı hatayı tekrar yapmayacağım demiş. Roger'in öyle bi gücü olduğunu bilmemesi çok normal değil mi ?
Raftele gittiği için Roger'in KK olduğunu söyleyen bir yonkou çıkmış ortaya hala kalkıp herkesi yenmesi gerekiyor diyecekmisiniz ?
Adam yonkou adasına gelmiş kitabeyi okumuş çıkmış nasıl başarmış bunu? Sanki pazarda takılırken el çabukluğu elma çalıp gitmiş gibi bahsediyorsun gibime geldi.

Ben öyle bişi demedim sen Raftele giden KK oluyor dedin. Ona karşı çıktım sadece. Kaidoda da eskiden varsa bu taşlardan en azından Mom, Linlin ve Shikiyi yendiğini varsayabiliriz. En azından devre dışı bırakabilmiş.
Raftele gidenin kk olduğunu ben değil Bigmom diyor. Yonkou'nun biri Roger'in kk olmasını raftele gitmesine bağlıyorsa bunun anlamı raftele gidenin kk olacağı değil midir ? Sonuçta raftele giden bir kişi var o da kk olmadı mı ?
Mom bu bölümle açıkca raftele gitmenin tek eksiği olduğunu söylemiş, şimdi kadına göre raftelin yolunu bulsa yarın kk olacak, herneyse ben söylemek istediğimi söyledim :gamyon:

Raftele gidenin kk olduğunu ben değil Bigmom diyor. Yonkou'nun biri Roger'in kk olmasını raftele gitmesine bağlıyorsa bunun anlamı raftele gidenin kk olacağı değil midir ? Sonuçta raftele giden bir kişi var o da kk olmadı mı ?
Mom bu bölümle açıkca raftele gitmenin tek eksiği olduğunu söylemiş, şimdi kadına göre raftelin yolunu bulsa yarın kk olacak, herneyse ben söylemek istediğimi söyledim :gamyon:
KK olmasını buna bağlamadı. Raftel'e gitti diye Roger'a KK dendiğini kimse söylemedi. Maceralarının sonunda yaptıkları yüzünden adama KK denmiş. Bunu bizzat Rayleigh söylüyor. Sen hala daha aynı şeyde ısrarcı olmaya devam ediyorsun. Raftel belki de korsanların her zaman ulaşmaya çalıştığı bir yerdi. Raftel'e ulaşma amaçlarının Korsan Kral olma ile alakası olmayabilir Roger zamanında.

Şu an öyle olmasının sebebi Roger. Adam idamı sırasında hazinemi oraya bıraktım diyor gidin bulun. Bir hedef koymuş büyük korsan çağını başlatmış. Herkes o hazinenin peşinde. Bu yüzden şimdi orayı bulan için Korsan Kral diyorlar. Tabi bunu güçsüz tayfa ile başaramazsın. Nasıl korunduğunu kimlerin elinde Poneglph olduğunu gördük. Zaten bunu yıllardır Yonkou olanlar başaramamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık