Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu kadar az yorum olduğuna göre bu haftaki bölümde bişi yok herhalde.

Türkçe'si çıkana kadar bekleyeceğiz..

şimdiden teşekkürler @Smoker

Luffy şuanda hiç bir şeye engel olacak gibi durmuyor, dilerlerse yanındaki Nami'yi keser intihar eden kızın üstüne de Sanji'yi koyup kesebilir. Luffy'de izler bunları bir güzel. Ama elbette tayfada bulunan üyelere bir şey olmayacak, dokunulmazlar çünkü.
BM'nin dokunmaya niyeti yokken ne kesmesi?
Ama Luffy er-geç kurtulacak ya da kurtarılacaktır oradan.
Pedro ve Brook işlerini halledip onları kurtarmaya yönelirler. Artı kitaptaki tutsakları da serbest bırakırlar. Dağ gibi mütteffik olur.
Sonra düğün günü ortalık Mahşer-i cümbüş.

Sinestram

Sanji'nin planı olduğunu bu bölümde tekrardan görmüş olduk.
Brook'u görünce aklıma gelen:

BM'nin dokunmaya niyeti yokken ne kesmesi?
Ama Luffy er-geç kurtulacak ya da kurtarılacaktır oradan.
Pedro ve Brook işlerini halledip onları kurtarmaya yönelirler. Artı kitaptaki tutsakları da serbest bırakırlar. Dağ gibi mütteffik olur.
Sonra düğün günü ortalık Mahşer-i cümbüş.
Ben sadece düştükleri durumu özetliyorum, elbette kimseyi kesmeyecek bm, elbet Luffy kurtulacak ve herkesi kurtaracak.

Ben sadece düştükleri durumu özetliyorum, elbette kimseyi kesmeyecek bm, elbet Luffy kurtulacak ve herkesi kurtaracak.
Yok öyle herkesi kurtaraak gibi açıklamalara gerek yok.
Ben sadece zindandan kurtulursa ölmesine izin vermez kızın diyorum.
Zaten Oda kimi öldürüyor ki?
Bir Sanjiyi tayfaya geri katmaya çalışıyor işte. O da mal gibi pesimistliğe ve aşk denizine daldığından kendinde değil.:D

Mr.Chaos

Reis, Big Mom'un gerçek manada adanın çevresinde gözü kulağı olduğu için böyle davranıyordur umarım, zira gözünü kalpler bürüyüp güle oynaya çiçek toplamaya gidecek kadar müsait değil durum. Aksi taktirde Oda Sanji'nin yılı dedikten sonra gözümde yüceltmekten ziyade alçaltıyor adamı.

Sanji demiş işte BigMom sözünü tutacak , arkadaşlarım ve Zeff yaşayacak düğüne odaklanmaliyim diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık