Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin yakalanacağını biliyordu gibi bir şey Nami. Kendisi bizzat bu durumda öyle bir orduya karşı kazanman imkansız demişti. Hani bu lafından o duruma düşmelerine hayal kırıklığı yaşamıyor. Onu zaten bekliyordu gibi bir şey çıkıyor ortaya.
Luffy en azından Namiyi uzaklara falan gönderseydi artık gomu gomu jet mi yapardı ne yapardı bilmem ama kızı yakalatmasaydı keşke. Sanji için tayfanın yarısını tehlikeye soktu. Bari koruyabilseydi.

Luffy en azından Namiyi uzaklara falan gönderseydi artık gomu gomu jet mi yapardı ne yapardı bilmem ama kızı yakalatmasaydı keşke. Sanji için tayfanın yarısını tehlikeye soktu. Bari koruyabilseydi.
Hem haklı hem haksızsın. :/ Haklısın, çünkü Nami'yi gereksiz yere tehlikeye soktu. Emir vererek veya zorla oradan göndermesi gerekirdi. Haksızsın, çünkü Sanji için tayfayı tehlikeye sokmasında hiçbir yanlışlık yok. Tıpkı Robin olayında olduğu gibi veya Wb'nin Ace için herkesi toplaması gibi. Burada önemli olan "Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için." ilkesidir. Yoldaş olmak bunu gerektirir.

Hem haklı hem haksızsın. :/ Haklısın, çünkü Nami'yi gereksiz yere tehlikeye soktu. Emir vererek veya zorla oradan göndermesi gerekirdi. Haksızsın, çünkü Sanji için tayfayı tehlikeye sokmasında hiçbir yanlışlık yok. Tıpkı Robin olayında olduğu gibi veya Wb'nin Ace için herkesi toplaması gibi. Burada önemli olan "Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için." ilkesidir. Yoldaş olmak bunu gerektirir.
Ben zaten karşı çıkmıyorum. Haklı bu konuda Luffy. Ama haklı olması doğru olanı yapması tayfayı tehlikeye soktuğu gerçeğini değiştirmiyor.

Evet öyle ama normalde tek gelecekti. Onlar kendilerini sorumlu hissettikleri için gelmek istediler.

Aklima ne geldi :at::at:
Puding düğünden kaçarsa sanjiye gerek kalmaz ve bu durumda geriye kalan tek sey bizimkilerin adadan kacmasi olur.Bu durum icinde aklima gelen durum sanjinin kiz kardesinin sanjiye yine yardim edip kolundaki bileklikleri cikarmasi ve jinbei nin bizimkilere yardim ederek ordan kacirmasi ile gerceklesebilir..Bilmem düşündüğüm olur mu ama bakip gorucez:sapkali:

Bölümü beğenmedim hiç. Çok yavaş ilerliyor konu. hep luffy nin şansını vurgu yapıyor mangaka. Big Mom bütün talihsizlikleri yaşıyacak ve Luffy adadan kurtulacak gibi. Big Mom nun talihsizliği=Luffy nin şansı durum bu. Keşke Luffy law gibi bir kolunu kaybedip sonradan diktirse adil olurdu. Luffy küçümseniyo tamamda Mom bu kadar şansız olmamalı.

Bölümü beğenmedim hiç. Çok yavaş ilerliyor konu. hep luffy nin şansını vurgu yapıyor mangaka. Big Mom bütün talihsizlikleri yaşıyacak ve Luffy adadan kurtulacak gibi. Big Mom nun talihsizliği=Luffy nin şansı durum bu. Keşke Luffy law gibi bir kolunu kaybedip sonradan diktirse adil olurdu. Luffy küçümseniyo tamamda Mom bu kadar şansız olmamalı.
Mom'un aleyhine ne varsa gelecektir başına.

Luffy 'nin ayak bastığı adadaki düşman herşeyini kaybeder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık