Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KorsanlarKralıLuffy

Yeni yonkou adayımız Monkey D . luffy basarılarının devamını dileriz:oleyo2::oleyo2: . Bigmam böyle devam ederse ordu diye bişeyi kalmaz .Copper kendi yerini brook hazine odasını luffy öfkelı ordudan kalanları indirse düğün günü bigmam ve vinsmoke inchi şahitliğinde sade bi törenle düğün gerçekleşir :good:

Bölümle ilgili ne denir bilemedim. Puddingin lafından sonraki tepkiyi genelde ölüm anlarında falan ciziyor Oda. Pudding düğünü gerçekleştirmemek için Lola'nın yolunu takip edebilir yada Sanji'ye zarar vereceğini söylemiş olabilir. Dragonla BB olayları ne oldu acaba ve son zamanlarda dikkatimi çeken bir başka olayda @Smoker 'ın huyu olmayan bir şekilde bölüm yorumlarında fazla aktif olması pek adeti degildi. Oda mı sıkılıyor artık?:)
Isteyenler oluyor. Gördükçe yazıyorum ben de. isteyen olmasa yine yazmam.

Brook Mom'un meyvesinin antisi çıkacak diyenleri doğruladı bu sayı bence.

Anlaşılan meyvesinin başka yetenekleri de varmış.Muhtemelen ruhları ait oldukları yere geri yolluyor brookun meyvesi o sayede askerlerden kurtuldu.Altında farklı birşey aramamak lazım.Mom orda olsa belki onu da yapamaz.

Brook ruhları gerçek bedenine kovdu sanırım.Öyle birşeyler dedi gibi.Ana nın zeusu fln yalan oldu.Ana Brook sayesinde göğüs göğüse çarpışmak zorunda kalıcak belli ki.

Pedro tayfaya gelecekmiş gibi hissediyorum ya bir süredir.
Puding konusunda kafam çok karışık. Sanji ile evlenmek istiyordu hatta ağzından kaçırdı (ya da öyleymiş gibi yaptı) ama şimdi istemiyor. O gözle belki kişilik değişimi yaşıyordur. İlk 3. gözle gözüktüğü zaman biraz şeytani çizilmişti. Bilemedim. Şu an Oda ters köşe yapacak gibi hissediyorum. Puding'e hala güvenmiyorum.
Luffy şu an boş boş konuşuyor. Garibim Nami kara kara düşünüyor. Kız kaptanıyla yakalandı, kaptan beni kurtarır diye bir umudu da olamaz şimdi.

Pedro tayfaya gelecekmiş gibi hissediyorum ya bir süredir.
Puding konusunda kafam çok karışık. Sanji ile evlenmek istiyordu hatta ağzından kaçırdı (ya da öyleymiş gibi yaptı) ama şimdi istemiyor. O gözle belki kişilik değişimi yaşıyordur. İlk 3. gözle gözüktüğü zaman biraz şeytani çizilmişti. Bilemedim. Şu an Oda ters köşe yapacak gibi hissediyorum. Puding'e hala güvenmiyorum.
Luffy şu an boş boş konuşuyor. Garibim Nami kara kara düşünüyor. Kız kaptanıyla yakalandı, kaptan beni kurtarır diye bir umudu da olamaz şimdi.
Zoro şu hallerini görse ne derdi kim bilir.. :(

Zoro şu hallerini görse ne derdi kim bilir.. :(
Zoro Usopp olayında eğer kaptanım altta kalırsa bu tayfadan çıkarım gibi bir şey demişti. Kaptanın ezilmesi ile alakalı. Şimdiki halini görse çıldırırdı bence. Ayrıca Nami büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor şu an.

Nami'nin hayal kırıklığı yaşaması doğaldır, bunca zamandır kaptanını hiç bu kadar acınası halde görmemişti Kizaru ile karşılaşmasından sonra. Her zaman babası gelmiyor tabi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık