Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaptan Usopp-sama

Pedro ve brook kısmını çok sevsemde genel olarak berbattı luffy hiç bu kadar kötü duruma düşmemişti

Anlaşılan Purin intihar edicek .....Cunku kaçmanın çözüm olmayacağını iyi biliyor.Boylece herkesi kurtarabilecegini düşünüyor.Lufynin tepkisi bana bunu anlatıyor

.Luffynin artık Big Momin indirmesi için gereken şartlar olusuyor.Big Momin çocuklarının kendi çocukları olmadığı gerçeği ne zaman çıkacak merak ediyorum

Brook'un çizimi çok hoşuma gitti.Şu arka planda korkutucu ruhuda,trafik canavarı ile shadow fiend(nevermore) kırması çok iyi bir görünüm olmuş.
Sanji mellorine bağlamış.
Lola gittiğinde Puding çok küçükmüş.
Ben gidicem diyor ama 3. gözünden bir mevzu çıkar.Sanji yılının bitmesine son 3 bölüm bı yıl neden Sanji yılı.

Puding intihar edecek gibi duruyor. Herkesin bir öngörüsü oluyor ilerleyen sayılar ile ilgili ve Oda ise herkesi ters köşe yapabiliyor. Gerçekten kimsenin aklına gelmeyen birşey bu bakalım be olacak. Hem evlenmeyeceğim diyor hem veda ediyor. Gidip kendini bir yerden atar bu. Eğer böyle olursa ne olur acaba ? Linlin hemen bunun bir boy küçüğü var onu al demesin Sanjiye. Sonucta bu siyasi bir evlilik ask sevgi yok bu iste. Ha Pudding ha Lola ha baska biri pek farketmez Linlin icin bence

Brookun ruhu vs çok tarz lan. Karizma akıyor yeminlen :D

Gene fısıldamalar. Nefret ediyorum şunlardan :artiz::artiz::artiz:

Pudingin son sahnesi içimi yaktı lan. Tek sahnede üzüldüm bildiğin. Kahretsin.

Linlinde Dofun yaptığı hataya düşüyor. İş işten geçene kadar tahtından kıçını kaldırmaya tenezzül etmeyecek.

Hazine odasının o kadar dandik olacağını sanmam. Dof gibi bir yonkounun yanında hiç olan bir adam bile kairosekiden fabrika yaptırabiliyorsa yonkounun hazine odasını düşünemiyorum.
Sıradan bir duvar ve kapı gibi görünüyor. Hatta o kadar sıradan ki, kapının arkasına sürgü koymuşlar. Kapı Deniztaşı olsaydı, Brook dokunamazdı. Doflamingo fabrikayı öyle yaptırmış çünkü yok edilme ihtimali var. Başında Kyuin diye dandik biri bekliyordu. Bu hazine odası koskoca Yonko dediğin kişinin yan odası, yani girmeye kimsenin bir tarafı yemez. Pedro beş yıl önce girmiş, aklını almışlar.

Big Mom 3 şey saydı kendisi için önemli.

-Germa
-Hazine
-Düğün pastası

Hazineden bomba çıkacak. Bu işleri kötüye çevirecek.
Germa? Bege ile işbirliği olabilir mi acaba? Germa'yı da kaybedeceğini anlıyoruz da nasıl? Hayırlısı.
Pastayı da Luffy yer bir şekilde. :D

Bir de Brook bir şekilde Smoothie'yi atlatıp hazine odasına girmiş, sonra da kapıyı arkadan kilitlemiş. Dikkat ederseniz askerler kapıyı açmaya çalışıyor Smoothie'nin olduğu kısımda. Tamago odanın tek çıkışı olduğunu ve orada beklemesini söylüyor Smoothie'ye.

Bu kadın hayvan gibi güçlü. O kapıya bir tane vursa takılı olduğu duvar bile yerle bir olur. Böyle bir çözüm varken neden mal gibi kapıda Brook'un çıkmasını bekliyor? Ya Oda yine saçmaladı ya da kapıyı çok sağlam bir şeyden yapmışlar.
Aynen, o devasa güçlü bacakların bırak kapıyı kale duvaını yıkması gerekir.
Orda Tamago "onu öldürme Mama böyle ilginç yaratıkları sever" gibisinden konuşarak kızı durdurduğundan olabilir mi?

Belki de Oda Brook'a yol açıyor böyle.

Big Mom 3 şey saydı kendisi için önemli.

-Germa
-Hazine
-Düğün pastası

Hazineden bomba çıkacak. Bu işleri kötüye çevirecek.
Germa? Bege ile işbirliği olabilir mi acaba? Germa'yı da kaybedeceğini anlıyoruz da nasıl? Hayırlısı.
Pastayı da Luffy yer bir şekilde. :D
Bomba pastanın yanında patlarsa o da gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık