Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bobbin ordunun komutanı sanırım, bi nevi general :D diğer üçlüden de üstte midir görücez bakalim.
Eğer diğer 2 Komutan saflarda değilse Komutanlar daha üst hiyerarşide demektir. Hani Big Mom herkesi yollamış gibi duruyor. Eğer ki 2 komutan kaledeyse onlar daha üst seviyede demektir benim için. Bobbin bana Cracker kadar güçlüymüş gibi gözükmüyor.

Ne saçma ya. Yine aynı ajıtasyon, Robin gibi. Ordusu baya heybetli yanlız ucu bucaģı yok gibim Bobbin reyizin diğer adı lakabı gibi bir şey olmasın komutanlardan biri o çıksın tam komutan karizması var. :D

Sanji iyi güzel düşünüyorsun ama olmayacak dualara amin diyorsun hep. :S Bigmom bırakmaz Luffyleri. Bıraksa da Luffy gitmez. Arbede yaşanmasını da istemiyorsun ama arbede de yaşanacak. (Zaten yaşanıyor da. Komutanları yamuldu daha ne olsun)

Luffy'ye yardım kapıda. O kadar adama karşı o halde hiçbir şey yapamaz. Sağlam olsa da yapamaz zaten. İçlerinde çok güçlü elemanlar var.

Edit: O değil de Sanji koskoca yonkou ile aynı masada yemek yiyor ya la. K.hakisiyle Bigmom'ın gücünü sezdiğinde neler hissetti acaba? :/
Yardım gelir mi bilmem ama Kral Haki hakkında daha çok şey öğreneceğimiz kesin.

Not: Bir vs konusu açtırmadınız yalnız, Oda bile ikisini aynı cümlede kullanmışken :ehe:

Shanks'i beklemeyin buraya bence. Mangaka öleceği sırada bile Shanks ile Luffy'i karşı karşıya koymadı. Bu sözlerinin bozulmasına yol açar şu an için.
Bro öylede insan bekliyori iste kenardan gecse yeter :) bir milim kımıldamıcam dedi luffy değişik birşey olmalı

O ordu nasıl bir ordu lan öyle ucu bucağı yok gibi duruyor.
O orduya ek olarak bir de Mom var işte. Bu yüzden Sanji tamamen mantık çerçevesinde davranıyor şu an. Luffy'nin kimsenin karşısında geri adım atmaması başka şey, Sanji'nin tutumu başka şey. Sanji de biliyor Luffy'nin geri adım atmayacağını. O Yüzden anlaşma yapmak istiyor zaten Mom'la. Yoksa Luffy geri adım atmaz evet ama geberip gider. Net yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık