Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçlü kişiler gelmiş. Hemde 1. ve 2. komutan hariç tüm güçlü kişiler gelmiş. Son bölüm sanırım Luffy ölür. Bobbin'i de nedense çok seviyorum. :D

Luffy çay partisine gelirse gerçeken büyük cünbüş kopacak,cennet mahallesi gibi olacak ortalık.Bu karmaşadan Luffy nasıl çıkacak orasını kestiremiyorum.İçimden bir ses Garp gelip Luffy'i ordan çekip kurtaracak diyor :)

Bobbin en önde :)

Diğer yandan sadece bulutlar gidiyor zannetmiştim ama Mom kim varsa alayını yollamış. Bu iş ne Luffy'lik ne Nami'lik. Çoooook sağlam yardım geliyor beyler hazır olun :at:

Not: Biraz önce spoiler metinlerine yazmışım. Mobilde olduğum için fark etmemişim.

Son düzenleme:
Sanji iyi güzel düşünüyorsun ama olmayacak dualara amin diyorsun hep. :S Bigmom bırakmaz Luffyleri. Bıraksa da Luffy gitmez. Arbede yaşanmasını da istemiyorsun ama arbede de yaşanacak. (Zaten yaşanıyor da. Komutanları yamuldu daha ne olsun)

Luffy'ye yardım kapıda. O kadar adama karşı o halde hiçbir şey yapamaz. Sağlam olsa da yapamaz zaten. İçlerinde çok güçlü elemanlar var.

Edit: O değil de Sanji koskoca yonkou ile aynı masada yemek yiyor ya la. K.hakisiyle Bigmom'ın gücünü sezdiğinde neler hissetti acaba? :/

Orta bolum gıbı geldı tamamen okuyunca mangayı belkı 1 tık ıyılestırebılırım.
olaysız 3-4 haftakı mangaya hazırlık nıtelıgınde gıbı sankı.

Bu sanji tam mal. BM luffyi bırakmaz. BM bıraktı diyelim Luffy hayatta gitmez.
Hayır yani bunca yıldır daha Luffyi tanımadı mı bu gerizekalı.
Cracker sağ kol diyebilir miyiz artık? Başka komutan yollamadı çünkü. Urougenin galibiyetinde Cracker gelmişti çünkü.
Aralar çok can sıkıcı :(

Oğlum bu ne la? Mom dediğin kadın şeker verilmedi diye ada yıkan kadın. Adamını pert eden herifi bırakır mı? Ula hadi onu geç. Luffy'i tanımıyor musun sen? Bekleyeceğim dediyse bekler. Hani Sanji aptal biri olsa neyse de aptal biri de değil. Çok saçma çok.

Oğlum bu ne la? Mom dediğin kadın şeker verilmedi diye ada yıkan kadın. Adamını pert eden herifi bırakır mı? Ula hadi onu geç. Luffy'i tanımıyor musun sen? Bekleyeceğim dediyse bekler. Hani Sanji aptal biri olsa neyse de aptal biri de değil. Çok saçma çok.
Sanji psikolojik baskı yüzünden mantıklı kararlar veremiyor gibi :D Şok durumunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık