Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami nasıl bir ifade takındı acaba, çok merak ettim. Luffy de belki en büyük fedakarlığı yapıyor, sensiz yemek yemem diyor ya. Şimdi bunun karşısına geçip et yiyen çocuklar falan gelir. :D

Luffy için ben bile üzüldüm.

Sanji'nin planı varsa Nami çözmüştür, ona göre davranmıştır.

Cp0Lucci

Zoro'da böyle hareketler görmeyiz umarım hiçbir zaman, zaten tayfada harbi olan tek kişi. Sanji nin gereksizliğinden bıktım artık.

Bi karakteri yerip diğerini göğe çıkarmaktan yorulmadınız mı? Saçma sapan unsurları zayıflık, adamlık, erkeklik vs diye sınıflandırmaktan filan. O ağlayan adam değil miydi "Owner Zeff" diye kafasını yere gömüp hüngür hüngür ağlayan. Veyahut nerede geçiyor ağlayınca ezik olmak? Wb korsanlarının alayı ağladı. Hepsi prenses miydi onların? İnsanın bölüm yorumlarına giresi gelmiyor.

Zoro'nun Shimotsuki Köyündeki hocası veya arkadaşlarının komple kırımdan geçirilme ihtimali olsaydı. "baaane lan" demezdi. Aynı durumda o kalsaydı oda hiçkimsenin zarar görmeyeceği bir yolu seçerdi. Sanji yada Zoro Aynı Robin gibi sevdiklerini düşünerek hareket eden karakterler. Sanjiye hak vermek lazım ama keşke Luffy'e bunu söyleseydi. ki hiçbiri söyleyemedi. Nami arlong için yardım istedi yalnızca.

Şimdi Sanji'nin neye göre ağladığı değişir enies lobby gibi diyeceksek.Çok duygusal bir konuşma yüzünden ağladıysa sıkıntı yok ama Robin gibi beni kurtarın dercesine ağladıysa hoşuma gitmez.O Robin ağlayabilir ama sert çocuk Sanji ağlayamaz o sebeplerle.Usopp değil ki bu.800 bölümde yaptığı atarlı konuşmalar say say bitmez onların hepsi boşa gider yada havada kalır.Sanji acizliğini gösterecek bir adam olmamalı aciz bile olsa.

Sanji orda Robin gibi değil. Luffy gibi bir dostuna bunları yapmayı kendini mecbur hissedip bunu yapmak zorunda kaldığından dolayı ağlıyor. Yani Robin' lık bir durum yok. Luffy'nin o kalbe dokunan sözlerini duyduktan sonra da dayanamadı.

Nedense bu sahne bana Star wars filminde ki meşhur Obi wan kenobi ve Anakin sahnesini hatırlattı. Kalpler kan ağlıyor.:(

Sanji'yi ağlatma be Oda. Zaten adamın karizmasını ağırlığını defalarca çizdin.
Bölüm ise güzel olmuş. Geçen bölüm hiç acımamıştım Luffy'e fakat bu bölümdeki konuşmaları üzdü. Yemek yemem deyişi hele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık