Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin sözünden kendilerine göre anlam çıkarmaya çalışanlar, tayfanın neredeyse hepsinin kendilerinin de fanı olduğu karakterlerden ''Luffy KK olacak adam'' dediklerinde yorumlamayı istemedikleri şeyle şimdi ki yaptıkları yorum onların nasıl istedikleri gibi yorumladıklarını gösteriyor. Yoksa biz mi yanlış duyduk? Bu adamlar '' Luffy ,KK yapacağımız kişi'' mi demişlerdi?

Azıcık haterlığınızdan uzaklaşıp bölümün hakkı olan yorumları yapın.

Son düzenleme:
Luffy nin arlongla savasirken bile tek basina bunu yapamayacigini acikladigini hepimiz biliyoruz..
Luffy yol bilmem kilic kullanamam yemek yapamam hatta yalan bile soyleyemem diyordu.Burda abartilacak bisey yok bu bilindik bisey burda bahsettigi sey senin gucune ihtiyacim var gibi bisey degil daha cok yemek yapmana ihtiyacim var gibi bisey.
Ha yanlis anlamayın sanji güçsüz gücünü veremez gibi bisey demiyorum.Sadece luffy nin ihtiyacim var derken ki mantigi acikliyorum

Gözyaşı döken prenses oluyor zaten. Çok şey etme.
+1. Zorocular anlamaz.

Nami'nin attigi tokat Sanji'yi ne yaralamistir be.:(
+2. Zorocular bunu da anlamaz. :(

Bu bölüm anladım ki Luffy fanı niye olmusum..... Luffy sen nasıl bir adamsin?? Sen nasıl bir Reyizsin...:agla:

Luffy Reyize saygı duruşu için bugün herkesin Luffy avatari takmasini rica ediyorum.
+SONSUZ. Zorocular hiç anlamaz. :(

Luffy nin arlongla savasirken bile tek basina bunu yapamayacigini acikladigini hepimiz biliyoruz..
Luffy yol bilmem kilic kullanamam yemek yapamam hatta yalan bile soyleyemem diyordu.Burda abartilacak bisey yok bu bilindik bisey burda bahsettigi sey senin gucune ihtiyacim var gibi bisey degil daha cok yemek yapmana ihtiyacim var gibi bisey.
Ha yanlis anlamayın sanji güçsüz gücünü veremez gibi bisey demiyorum.Sadece luffy nin ihtiyacim var derken ki mantigi acikliyorum
Arkadaşlarım olmadan kk olmanın anlamı yok bu düşünce de söylüyor gibi. Yemek pişirecek adam bulması kolay, arkadaşından vazgeçmek zor bişey :D

Şöyle güzel sahneleri alakasız başka yerlere çekmek de yetenek olsa gerek. Adamlar hayali bir karakterle dövüşüyor resmen. :/ Dışarıdan çok garip görünüyor beyler, haberiniz olsun.

Gibi biseyden kastim zaten bunlardi net sekilde su yuzden yazmadim ben orda :) vurgulamak istedigim luffy nin diğer insanlarin gücü olmadan kk olabilecegi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık