Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@twei Tekrar kontrol ettim de paylaşanlar scan grubu olsada, büyük ihtimalle bu digital versiyon. Çünkü Japonya ile aynı gün çıkmaya başladığından beri direk digital satıyorlar sanırım.

Şurada Neko ve İnu kimi kastediyor acaba? Lord Oden değilde Sanki (Shanks ile de tanışıklar) Roger'da buraya uğramış gibi diğer bölüm onla ilgili bir şey görebiliriz zati Poneglph'te kırmızı. Ama tabi Momo'dan sonra söylüyorlar. Bunu Roger'a Momonun benzemesi olmaz gibi. Ama sesini duyabiliyorsa Poneglyp'in işler değişir.

@twei Tekrar kontrol ettim de paylaşanlar scan grubu olsada, büyük ihtimalle bu digital versiyon. Çünkü Japonya ile aynı gün çıkmaya başladığından beri direk digital satıyorlar sanırım.
Evet uygulaması falan da vardı galiba. Burdaki çevirilerin de bazı yerleri aynı anlamda ama biraz daha değişik gibi bilemedim. Bazı şeyler daha belirgin olabilir. Mesela Momo'nun "voice" dediği yeri belirtmeleri gibi.

Charles Vane

Bu voice mevzusuna ben de takıldım Raizo nun mu sesini duyuyor Poneglyph in sesini mi duyuyor Momonosuke Raizo nun sesi olsa diğerleri de duyardı sanırım mangada vurgulanacak bir detay da olmazdı gibi geldi bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık