Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçimden bir ses Wanoda böyle karşıt bir klan söz konusu ise Zoronun Kozuki klanının karşısındaki klandan mensup olacağını düşünüyor :D
Benim de aklıma Raftel'i Zoro sayesinde bulacakları geliyor :D Barbossa reyiz ne demiş, for certain, you have to be lost to find a place that can't be found, elseways everyone would know where it was.

karolla

wano ark bence çok kısa sürecek. zira savaş sebebi bile şimdiden belli. ryuumanin kılıcını gördüler mi direk savaşa girecekler. yani adaya vardıktan sonra orada herhangi bir savaş sebebi bulmamıza gerek yok. ryumanin kılıcı başlı başına bir sebep. bol bol zoro dövüşü göreceğiz. belki de zoro o kılıcı kullanmayı tercih etmeyecek bir süre görmesinler diye. ama sonra mecbur kalacak. gerçi kinemon ispikler. zoro muhtemelen 3 kılıcı ile de bir teknik öğrenecek. mesela santoryu yaptığın da hem kesecek hem yakacak hem elektrik çarpacak hem zehirleyecek gibi şeyler..

karolla

wbnin adamlarından birisinin kılıcı yıldırımlı idi. belki o da wano da yıldırım kesme tekniği öğrenmiştir.

@karolla

G4'ü ciddi ciddi küçümsüyor olman anti fanlıltan başka bişi değil. O süreyi uzatırsa Luffy seride dövemeyeceği adam yok. Eğri otur doğru konuş teknik muazzam tek handikapı hakin erken biterse meftasın. Bu handikapı yok ettiğinde KK olacak adam zaten.

karolla

@karolla

G4'ü ciddi ciddi küçümsüyor olman anti fanlıltan başka bişi değil. O süreyi uzatırsa Luffy seride dövemeyeceği adam yok. Eğri otur doğru konuş teknik muazzam tek handikapı hakin erken biterse meftasın. Bu handikapı yok ettiğinde KK olacak adam zaten.
ben g4u kucumsemiyorumki. hatta bu sayede garp bile vursa zarar veremez dedim. fakat g4 kong ile pikanin en son yumruğunu kıyaslamam bile. pikanin yarim gücüyle vuruşunun etkisi ortada . pika ezik olabilir ama dev halinin vuruşu çok güçlü. hem luffy hem pika ayni yere vursa pika daha çok hasar verir. tabi kongu durdurmak zor. ama pikanin tas olduğu için çok rahat durdurulur. fakat bir zemine vuracaklarsa pika forever. suan gösterilen hic bir karakter pika gibi yıkıcı bir yumruğu zemine vuramaz bence. adam yari gücüyle şehri salladı. mesela burges kolezyomu salladı. garp dağ yıkıyor. ama garp bir şehri yumruğu ile sallar mi? luffy sallar mi? pikanin ebatı sebebi ile bunu yapma imkanı var. yoksa pikanin ezik olduğunu biliyoruz. ayni meyveyi bir çöp de yese ayni şehri o da sallardi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben g4u kucumsemiyorumki. hatta bu sayede garp bile vursa zarar veremez dedim. fakat g4 kong ile pikanin en son yumruğunu kıyaslamam bile. pikanin yarim gücüyle vuruşunun etkisi ortada . pika ezik olabilir ama dev halinin vuruşu çok güçlü. hem luffy hem pika ayni yere vursa pika daha çok hasar verir. tabi kongu durdurmak zor. ama pikanin tas olduğu için çok rahat durdurulur. fakat bir zemine vuracaklarsa pika forever. suan gösterilen hic bir karakter pika gibi yıkıcı bir yumruğu zemine vuramaz bence. adam yari gücüyle şehri salladı. mesela burges kolezyomu salladı. garp dağ yıkıyor. ama garp bir şehri yumruğu ile sallar mi? luffy sallar mi? pikanin ebatı sebebi ile bunu yapma imkanı var. yoksa pikanin ezik olduğunu biliyoruz. ayni meyveyi bir çöp de yese ayni şehri o da sallardi.
Bence yazarın elinden Pikanın yumruğu kongdan güçlü diye bir şey yazılmadıktan sonra bunları tartışmanın bir mantığı yok. Fakat Pikanın yumruklarından anladığım kadarıyla meyve yumruğunu haki ile kaplayamıyor. Çünkü Luffy Grizzly magnum ile taş yumruğunu kırıyor. Eğer bu mantık ile yola çıkarsak Luffynin koka'lı geard 4 kong vuruşu Pikanın yumruğunu değil kendisini yere sermesi için yeterli bir güç.

@karolla

Bunları söylediğin için Luffy hard fan(!) klübüne katılmış oldun. Forumun %99'u olarak Luffy hard fan klübüne üyeyiz. Hoş geldin sen de aramıza.
Sadece karolla normal üye. Objektif üye. Bizler hard fan klübü üyeleriyiz.
Böyle garip ve komik bir şey işte.

Bunları söylediğin için Luffy hard fan(!) klübüne katılmış oldun. Forumun %99'u olarak Luffy hard fan klübüne üyeyiz. Hoş geldin sen de aramıza.
Sadece karolla normal üye. Objektif üye. Bizler hard fan klübü üyeleriyiz.
Böyle garip ve komik bir şey işte.
Luffy fanı değilim hiç bi zamanda olmadım. Sakazuki ve Hancock fanı oldum karakterler, ha bi de son zamanlar da Jack var, onların dışındakiler nötr ama doğru olan bişi olduğunda doğru demek gerekir. g4 tam bi zeka kokan teknik ve aşılması neredeyse imkansız. Seride ki en önemli güç unsuru haki ve g4 tekniği haki odaklı bi teknik. Baş karakter D. Seride gördüğümüz kadarıyla D. Olanlar hakileriyle meşhur. Yani bu adam çaylaklıktan yeni çıktı daha, tecrübelenip hakisini daha da arttırdığında durdurulması imkansız olacak.

Luffy fanı değilim hiç bi zamanda olmadım. Sakazuki ve Hancock fanı oldum karakterler, ha bi de son zamanlar da Jack var, onların dışındakiler nötr ama doğru olan bişi olduğunda doğru demek gerekir. g4 tam bi zeka kokan teknik ve aşılması neredeyse imkansız. Seride ki en önemli güç unsuru haki ve g4 tekniği haki odaklı bi teknik. Baş karakter D. Seride gördüğümüz kadarıyla D. Olanlar hakileriyle meşhur. Yani bu adam çaylaklıktan yeni çıktı daha, tecrübelenip hakisini daha da arttırdığında durdurulması imkansız olacak.
Haklısın. Şuan seride daha üstünü göremedik güç olarak. Garp'ın dövüşünü tam çizse, Yonkou çizse görürüz de yani Dof'u oradan oraya uçurabilecek güçte bir teknik olacağını hiç düşünmemiştim ilk başlarda.
Garp'a lastik meyvesi yedirip G4 kullandırdığını düşünsene? Adam zaten zirvelerden biriymiş gençliğinde sadece fiziksel güç+hakisiyle. One Piece'in tanrısı konumuna çıkardı herhalde G4 ile.

Ben sadece bu tarz şeylerri savunanlara hard-fan yaftası yapıştıranlar için espri tarzında bir şey olsun diye söyledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık