Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Luffy kamehameha atacak diye bir ton tatava yapanlara selamlar.
Sahte spoiler üzerinden Oda'ya geçirmediğiniz kalmadı. Velhasıl bölüm güzeldi. Luffy'nin götünün lastik kılıyız.

Bölüm iyi güzel de Dof'un bu kadar kolay bir şekilde yenilmesini hazmedemedim.Sonuçta bu eleman lawla dalga geçen mf de crocoyla dalga geçen yonkou gördüğü zaman heyecanlanan bu adam şimdi resmen Luffy den tek yedi. Hadi Luffy yenecek cidden çok güçlü oldu anlarım da abi dof tam meyvesini salmaya başladığı anda yenildi. Oda troll oldu iyice yakında BB ye de tek attırır.

Eğer dediğin gibiyse insan ister istemez dof lawla dővüşmeden direk luffyle dövüşseydi ve meyveyi zamanında uyanmış haliyle kullansaydı nasıl olurdu diye düşünüyo.Yine luffy bu güçle sağa sola uçururduda dayanıklığı yerinde olduğu için dövüş daha sürerdi.Bide luffy aynen crocoda olduğu gibi 1 veya 2 arc sonra dofa eşit olup veya onu geçicek.
:hhh: G4 açan Luffy'e bir tane vuramamış adam sen neyden bahsediyon.

MDL_Roronoa

Luffy artık şimdiye kadar dövüştüğü kişilerden net olarak üstün olduğunu kanıtladı. Atıyorum Eneli yenmişti ama ben hala ondan iyi olduğunu düşünmüyordum. Croco ve Lucci'de de öyle. Ama şimdi hepsinden üstün. Enel ne kadar geliştirdi kendini bilemem ama şimdi tek yer gibi duruyor luffy'den. :at:

Okuduğum en kötü OP bölümlerinden biriydi.

Gear 4'ün tekniklerindeki mantık anladığım kadarıyla şu: Luffy koka yapıp kendini şişiriyor. Böylece lastik ve koka özelliklerini beraber barındırıyor Gear 4'da. Sonra da yay gibi sıkıştırıp kullanabiliyor uzuvlarını. Yine de teknikler çok havada kalmış genel olarak.

Uyanış olayı saçmalığın alası bir kere. WB yürürken dört-bir yanında depremler olmalıydı o zaman. Yumruğunu kullanmadan pasif bir şekilde hem de.

Uyanış hakkında nedir, ne değildir, nasıl oluyor gibi şeyler belli değilken yine başladınız hüküm vermeye.

Roronoa Zoro

kafesle ne ilgisi var.
Kafes bütün iletişimi engelliyor, dışarıya.

Gear 4'ün tekniklerindeki mantık anladığım kadarıyla şu: Luffy koka yapıp kendini şişiriyor. Böylece lastik ve koka özelliklerini beraber barındırıyor Gear 4'da. Sonra da yay gibi sıkıştırıp kullanabiliyor uzuvlarını. Yine de teknikler çok havada kalmış genel olarak.

Uyanış olayı saçmalığın alası bir kere. WB yürürken dört-bir yanında depremler olmalıydı o zaman. Yumruğunu kullanmadan pasif bir şekilde hem de.
Wb'nin meyvesini uyandırdığını kim söyledi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık