Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi kamehameha'ı bir ben mi göremedim:bilmem: güzel bölümdü inşallah vs'nin bittiği doğrudur:gamyon:

785 bölüm yorumu @

- jinbeinin yeni bir yancısı var, sunny korsanlarında artık wadatsumide dövüsecek. buda hasırsapkalı luffye biat edicegi için bu korsanlar, bizimkilere ekstra güc demek.

- luffynin saldıgı gücün büyüklügü, caven ve lawıda hayretler içinde bırakıyor. haki konusundada daha ne kadar yazarım bilmiyorum diyordum, ama e.oda benim yerime yazdı. gördügünüz üzere haki ruh ve deponun bir limiti var. yani o yüzden houshoku salanı görünce, amiral bile soka giriyor. luffyde o kadar haki olmasa nah bu kadar zorlar kendini.

adam ta ne zaman mantram dagıldı, adı altında gösterdi bize. hakinin büyüklügü dogrudan savas gücünü etkiliyor. deneyimi ve calısmayıda dogru orantıda katınca alıp yürüyorsun. bu serilerin hepsi aynı, ki de biter, reiatsuda biter, chakrada biter. tamam busoshokuda veya kenbunshokuda ondan asagıda olabilirsin belki, sonucta calısmamısındır ama bu haki limitinin digerinden fazla oldugu gercegini degiştirmez dedim haklı cıktım duruyor. ;)

- burgess , doflamingonun depoladıgı meyvelerin peşinde olmalı...teach orda olsa kesin dofun meyveye cökerlerdi... sonra koalada, saboyu, burgessten cekindigi için cagırmıs. muhtemelen koalada kenbunshoku var, burgessi bilse bile, gücünü sanırım anlayabiliyor.

- zoro, kinemon ve franky belli süreligine zaman kazandırabilir veya kafesi durdurabilirler. su an için öyle görünüyor.

- uyanıs formu paramecialar için sacma duruyor. ama az biraz birseyden anlıyorsam, o binaların veya tasların içine, sadece seytan meyvesiyle iradeni geciremessin. yani doflamingo , houshoku haki sahibi olarakta bunu yapmıs olabilir. eger böyle degilse, paramecialar için sacma. yinede meyve gücünü bu sekilde kullanabilmek ve luffynin bunu görmesi demek... :D luffynin kullanacagı anlamına geliyor. logialar içinse, zaten crocodile ve akainu ile aokiji kesin kullanmıs diyebiliriz artık.yada dedigim gibi, sadece houshoku kullanıcılarına özel diyecek, onlar zaten dogayı kontrol ediyorlar diyecek. bu sartlardada en azından bir uyanıs kullanıcısı daha görmemiz lazım.

- king rikunun duygusal konusmasını geciyorum, bölümdeki en güzel sahne usain boltu gecen nineydi :ehe:

- son olarakta; doflamingo yine taksi ücreti ödemeden, ordan oraya uctu, luffy sayesinde beles seyahat yapıyor adam, kac bölümdür :D ve sanırım dövüs nihayetine erdi. leo bazookayıda begendim, ha birde hasırsapkalı luffynin ödülü, bu arctan sonra en az 600 milyon ;)

@meeteor

Gecen bolum iki asir once gibi geliyor, unutmusum :oleyo:

Rio ne koyduysa onu koydum, baska bir yerden almiyorum :(

Kendisi adada dezavntajlı. Doffy ile vs atsa bu kadar hızlı bitmezdi. Luffy'e bırakmasın bana makul geliyor. Hem shiclerin adasına fazla karışamıyorlar. Issho'da bu gibi nedenlerden ötürü geride durmuştur.
Adam koltuk değneğini omzuna almış ölmeyi bekliyor. Bazı nedenleri olabilir ama insanları o kadar çaresiz bırakmamalı.

Bundan sonra, Luffy hakisinin limitini arttırmaya odaklanır. g4 herşeye çözüm oldu extra bi form gereksiz bence. Hakisinin limitini biraz daha arttırdı mı yonkou kaptanı ile eşit seviyeye gelir. Dof vs Luffy = Lucci vs Luffy denildi hep, acaba Kaido vs Luffy = Lucci vs Luffy çıkmasın :D

Dikkat ettiyseniz fuji den den mushiyle bir yere haber veriyodu muhtemelen luffyi lawi ve tayfayi luffnin iki yillda ne kadar
tehlikeli hale geldigni dressrosadak son durumunu rapor ediyodu bencede ödül en az 550-600.

Fuji'nin yapabileceği birşey yok. Doflamingo hükümetin ve denizcilerin karanlık yüzü,taşeronu, Aforoz da edilmiş olsa kutsal ejder, politik gücü de var. Aokiji'de o yüzden Smoker'a yılanın başı bu dedi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık