Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir SBS sorusu daha çıktı.
S: Oda sensei, Luffy 4. vitesdeyken penisi ile culverin yapabiliyor mu?
C: Evet yapabiliyor, hemde çok korkutucu oluyor. :artiz:

Luffy birkaç arc sonra mı dofla eşit olacak? :D arkadaşlar dövüş bitti luffy de ben çok bir hasar görmedim gören var mı? ipleri uyandırsaydı denmiş de o zaman luffy de direk gear 4 geçip enerjisi fazlayken daha fazla dövüşür daha imba tekniklerle girerdi dofa? ikisi eşit şu anda luffy yendiğinde ondan güçlü olacaktır. 2 arc sonra dofla aynı seviye ne ya

Luffy birkaç arc sonra mı dofla eşit olacak? :D arkadaşlar dövüş bitti luffy de ben çok bir hasar görmedim gören var mı? ipleri uyandırsaydı denmiş de o zaman luffy de direk gear 4 geçip enerjisi fazlayken daha fazla dövüşür daha imba tekniklerle girerdi dofa? ikisi eşit şu anda luffy yendiğinde ondan güçlü olacaktır. 2 arc sonra dofla aynı seviye ne ya
Ya işte Doffy fanlarının avuntusu o da hacı abi, çok üstlerine gitme. :D

Usopp atlamış Hack'in sırtına :oleyo:

Şu sahneyi beğendim.
Geçen bölümde de Hack'in sırtındaydı.

Logialar için değil de paramecialar için biraz garip durmuş. Bir de bu bölüm hakinin bitebileceğini öğrenmiş olduk sanırım.
Çok fazla kullanınca bitiyor mu yoksa çok mu yoruyor belli değil. Belki kaslarını oynatamayacak duruma gelecektir.
Haoshoku haki var adamda gerçi, oradan bir kapı bulur. :D

İşin kötüsü bazı spoiler'lar sallamasyon çıktı. :/
Her gördüğünü koydun, tabi arada sahteleri de olacaktı. :artiz:

Ayrıca Akainu Aokiji meselesinin meyve uyanmasıyla alakası yok pek. Biri soğuk meyvesini, diğeri lav meyvesini kontrol ediyor. Biri o kadar çok soğuk yayıyor ki etrafına, çevresinde iklim değişiyor, sürekli kar yağıyor, kalıcı bir soğuk bırakıyor oraya. Diğeri ise yeryüzünden lavlar fışkırtarak adanın derinlerindeki magmayı yüzeye çıkarıyor ve bir nevi volkanik alana çeviriyor orayı.
Şöyle de bakabiliriz; Aokiji, tüm adayı kutba çeviriyor soğutarak ama Akainu da bir tarafta magmalar biriktirerek oranın sürekli sıcak kalmasını sağlıyor. Yani magmalar yine yerin dibine çekilirse adanın iki tarafı da buz cehennemine döner.
Aokiji'nin meyvesi zaten bildiğin iklim meyvesi, doğrudan soğuğu etkiliyor, öyle buz falan fırlatmıyor sadece. İsmi zaten Hie hie, soğuk meyvesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık