Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bi gelin konuşacaz :(

Dediğim gibi işte :/ Koka + H.haki salınımı var. :W
H.hakiyi saldığında etrafındakilerde bayılıyor. Tıpkı arenada Luffy ve Dede çarpışmasında olduğu gibi :/

Ancak diğer kokalı vuruşlarda da o siyah çatlaklar oluyor.
Sabo vs Burgess veya diğer elemanlarda olduğu gibi :/ Onlarda bayılan ayılan olmuyor :/
H.haki salınımı var lan işte var ! :(
H. Haki salınımında bayılma şartı koşmasana yahu. :S
Ayrıca Luffy vs Çinjao da kim bayıldı. :/

H. Haki salınımında bayılma şartı koşmasana yahu. :S
Ayrıca Luffy vs Çinjao da kim bayıldı. :/
H.hakinin salındığını ispat eden bir olaydı o :/ Stadda seyirciler bayılmıştı ağızlarında köpük :/
Bende dedim ayrı salınıyor o :/ Siz dediniz sadece h.hakide oluyor.
Daha doğrusu Mop çok ısrar etti :/

Ancak Koka da oluyor işte siyah çatlaklar :/ O zaman her koka çarpıştıran H.haki sahibi derdik :/

Edit ; Birilerini bayıltmak şart değil. Sadece ayrımı gösteren bir olaydı o /:

H.hakinin salındığını ispat eden bir olaydı o :/ Stadda seyirciler bayılmıştı ağızlarında köpük :/
Bende dedim ayrı salınıyor o :/ Siz dediniz sadece h.hakide oluyor.
Daha doğrusu Mop çok ısrar etti :/

Ancak Koka da oluyor işte :/ O zaman her koka çarpıştıran H.haki sahibi derdik :/

Edit ; Birilerini bayıltmak şart değil. Sadece ayrımı gösteren bir olaydı o /:
Bayılma yok.
O çıkan efektlere de H. haki deme sebebimiz Trebol ve Diamante'den ötürüydü. Koka desek de çok şey değişmez gibi. Bu durumda H. haki çarpışması olup olmadığını biz anlamayacağız, birinin bize söylemesi gerekecek sadece.

Roronoa Zoro

Belki'de o efektlerin çıkması için tek bir kişide H. Haki olması yetiyordur. Sadece Sabo'da olabilir yani.
Ayrıca:
Geçen haftalarda demiştim, Luffy et yediği an iyileşiyor, koca koca delikler büyük ölçüde kapanıyor,meyvesi yüzünden de büyük ihtimalle kas hücreleri çok gelişmiyor diye.Absorbe ediyor kısaca.
Belki de o kas hücrelerinin salınımını yapacak çocuk, gerçek bir vücudu olsa kazanacağı gücü kazanacak :)

Belki'de o efektlerin çıkması için tek bir kişide H. Haki olması yetiyordur. Sadece Sabo'da olabilir yani.
Ayrıca:
Geçen haftalarda demiştim, Luffy et yediği an iyileşiyor, koca koca delikler büyük ölçüde kapanıyor,meyvesi yüzünden de büyük ihtimalle kas hücreleri çok gelişmiyor diye.Absorbe ediyor kısaca.
Belki de o kas hücrelerinin salınımını yapacak çocuk, gerçek bir vücudu olsa kazanacağı gücü kazanacak :)
Benim aklıma Gon gibi bişi geldi ama bilemedim. Gerçi ha Gon ha Nightmare Luffy. :D

@Tensei

Ayrımı göstermek için dediğin mantıklı da Rayleigh açıklamıştı istediğin şekilde yönlendirebilirsin H. hakiyi diye. Tabi kolay değil de demişti.
Rayleigh seviyesine gelince müzayede salonunda olduğu gibi sadece istediklerini bayıltabiliyorsun.
Bir de iki H. hakili birbirine yönlendirince hakilerini etraftaki çöpleri yok sayınca yani bayılma da olmuyor. Şu ana kadarki durum bu en azından. Gerçi daha üç tane gördük topu topu. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık