Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 modunda yapacağı tekniklerin adı ne olur ki. Hayvanlardan gidiyor tiger pistol mü olur artık belki hawktan eagle geçer. Ama yapacağı teknik tamamen meyve tabanlı olacak gibi koka eklerse ekler ben kokayı ileride ekleyecek diye düşünüyorum. Şuan yapacağı seyin dezavantajıda olacaktır ne bileyom yaşam süresi kısalır. Enerjisi biter falan. Daha sonraki zamanlarda bu tekniğe koka ekleyecek gibi.

Daha önce bir yerde okumuştum belki ona benzer bişey olabilir g4. G2 kan, g3 kemik, g4 de kaslara bir etkisi olur demiş. Lastiğin titreşiminden bahsetmişti işte deprem anında oluşan titreşim gibi lastik de yüksek sıklıkta titreşebilir. Luffy kaslarını titreştirerek güçlendiriyor ve yumrukları sonik patlama falan yaratıyor. Fakat g2 de zaten bu sonik patlamada oluşan bulutumsu şey var. Belki de bu teknikle yumruklarında daha çok kuvvet olacak bilemiyorum. Hatta belki Lucci buna 3 kere Rokuougun çaktı onun da çalışma şekli buna benzerdir. Ordan yürümüştür.
Sağlam analiz:good: bende bu şekilde olacağını düşünüyorum.

Kesinlikle g2 kan g3 kemik g4 de sinir ve kaslaını geliştirecek.Şimdi Luffy hayvan gibi yaratık gibi et yiyor ete tutkun ama şimdiye kadar hiç etkisi yokmuş gibi ne boyuna ne de kılosuna herhangi etkisinşi görebildik.Esnekliği sayesinde Oda bizlere bunu göstermedi.Eğer ki bu meyvenin gizli bir özelliğindense iradesiyle bunu tetikleyebilir ve bugune kadar yaptığı tum kasları açığğa çıkarabilir..Çok uçuk gelebilir ama mantıksızda değil.
Ben kesici saldırılardan çok delci saldırılar bekliyorum.
G4 ten sona beklentiler haoshoku çarpışması yönünde olacak gibi. Böylece bazı gizemlerde çözülecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık