Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bi gelin konuşacaz :(

Dediğim gibi işte :/ Koka + H.haki salınımı var. :W
H.hakiyi saldığında etrafındakilerde bayılıyor. Tıpkı arenada Luffy ve Dede çarpışmasında olduğu gibi :/

Ancak diğer kokalı vuruşlarda da o siyah çatlaklar oluyor.
SAbo vs Burgess veya diğer elemanlarda olduğu gibi :/ Onlarda bayılan ayılan olmuyor :/
H.haki salınımı var lan işte var ! :(

Gear dediğine göre meyve ile ilişkili bir teknik (Haki baharatı olur), haki dediğin zamanla gelişecek bir şey. Meyvesini geliştirirken, hakiside gelişiyor:a: Roger'ın KK yaşı ile luff'nin ki aynı olmayacak, luffy genç yaşta kazanacak bu unvanı bu yüzden sırf haki ile olmaz, meyvede de uçması lazım.

Daha önce Gear 4, Gear5, Gear 6....Gear 10'a kadar yolu var demiştim şakayla karışık, 10 numara espirisi ile meyvenin zirvesi olur gibi gelmişti KK:D

Ayrıca sadece kolunu değil tüm bedenini şişirip Dev formuna girebileceğini, bu form ile full koka yapıp, G2-G3 ile ateşli gatling ve red hawk'lar çıkarttırabileceğini belirtmiştim. Bunlar yanına diğer yeni çıkacak Gear'larda eklenince yonkouluk ve KK''lik uzak gözükmüyor. Başka türlü Teach'i gözümüze kestiremiyorum zaten, meyve durursa bu seferde hakisi akar :hmm:

Ciar Foruz diye okudum :bilmem:
Cavendish'in Robin'i savunup, giysisini Robin'e vermesi inceydi.
Usopp ile Kinemon Zoro'yu zorluyorlar anladığım kadarıyla Luffy'e yardım etsin diye ama adamda güven tam kaptanına, Oda sık sık çiziyor böyle panelleri, birbirine ne kadar güvendiklerini vs.
Cücelerden yakında kurtulacağımıza seviniyorum.
Sabo'yu göstermedi, nereye gittiğini göremedik.
Ama artık dövüşte ikisini bölecek bir şey yok.
G4'ü merakla bekliyoruz.

G4 sanırım Geniş çaplı saldırı olucak birdcage yoluma çıkıyor gibi birşey diyor yıkıcı gücü yüksek garanti

G-4 soyle arkadaslar, anti radio knife ile luffy logiaya donusecek ve ardindan lastik uretimine gecis yapacak :/

Ciar Foruz diye okudum :bilmem:
Cavendish'in Robin'i savunup, giysisini Robin'e vermesi inceydi.
Usopp ile Kinemon Zoro'yu zorluyorlar anladığım kadarıyla Luffy'e yardım etsin diye ama adamda güven tam kaptanına, Oda sık sık çiziyor böyle panelleri, birbirine ne kadar güvendiklerini vs.
Cücelerden yakında kurtulacağımıza seviniyorum.
Sabo'yu göstermedi, nereye gittiğini göremedik.
Ama artık dövüşte ikisini bölecek bir şey yok.
G4'ü merakla bekliyoruz.
Onlar anca Zoro bizi kafesten kurtar diye zorluyorlardır önce kendilerini kurtarsınlar sonra akıllarına Luffy gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık