Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi hatırlattın bak, eyvallah. Zoro'nun o lafına değinecektim, Hakuba'yı överken araya kaynatmışım. :D

Geklecekte ne olacağı belli olmaz, seni unutmayacağım diyor. Ne tür bir mesaj bu acaba? Ne olacak ileride ki Zoro yan cebine koyuyor Happo Donanmasını? Çok fena şeyler olacak çok.

Çakma Griffith'in neyini seviyorsunuz anlamadım.
Savaşta düşmana söylenmez la bu laf, çok ayıp. Sırf yakışıklı diye nasıl bağlantı kurdun o nalet olasıca Griffith ile.

Cavendish candır. :a:

Alpamis

Aylardır diyoruz dinleyen yok. Bir iki numara yapınca anlıyorsunuz kıymetini anca. :/
Cavendish zaten gelsin istiordum tayfaya ama Law kadar değildi. Ama şu bölüm de harbiden farklı gözüktü gözüme :D
Ayrıca aynen yeniden ünlü olabilmesi için bizim tayfa da olması lazım dediğin gibi. Yahu işte bölüm böyle yapılır. Bu kadar karakteri kim hangi seride bir arada kullanabiliyor. Ve sadece bir arc'ta gördük bu kadar farklı karakteri. Mahir donoya gelsin bu bölüm.

Gözümde canlanıyor. Cavendish gece uykuda Hakubaya döner Chopper ve Usopp çığlık atarak kaçar, Zoro araya girer Hakubayı tutar, Barto koruma amaçlı bariyer açar Sanji, Bartoya saldırır Nami ve Robini ben koruyacağım diye. Luffyde kahkahalar içinde bu olayı izler. Aha yazdım senaryoyu olacak bu :D
Olmaz herhalde ama gerçekten bizim tayfalık güzel bir senaryo:good:
ben sadece barto'a da razıyım alsın tayfaya, japonyadada isteyen çoktur Oda-sensei dinlesin bu sesleri:D

Alpamis

İyi hatırlattın bak, eyvallah. Zoro'nun o lafına değinecektim, Hakuba'yı överken araya kaynatmışım. :D

Geklecekte ne olacağı belli olmaz, seni unutmayacağım diyor. Ne tür bir mesaj bu acaba? Ne olacak ileride ki Zoro yan cebine koyuyor Happo Donanmasını? Çok fena şeyler olacak çok.

Savaşta düşmana söylenmez la bu laf, çok ayıp. Sırf yakışıklı diye nasıl bağlantı kurdun o nalet olasıca Griffith ile.

Cavendish candır. :a:
Yonkou savaşı ile alakalı mı yoksa büyük savaş ile alakalı mmı ya da çok daha farklı bir şey mi:D

Roronoa Zoro

Güzel erkek tiplemesi tıpkı Luffy-Naruto-Sengoku çizgisindeki klasik ana karekter tiplemesi gibi bir şey. Yani zaten alışılagelşmiş bir tipleme, bir mangaya mal edilmesine gerek yok.
Hayır, değil. 89 çıkışlı bir mangadan bir karakterin saçından kıyafetine kılicindan tipine aynısını çizersen bu tip kullanmak olmaz.

Cavendish'in gelme ihtimali çok düşük gibi sanki ama gelse ve Hakuba formunu kullanmayı öğrenirse gayet güzel olurdu.
Barto gözüktüğü her yerde sanki tayfadaymış gibi bir izlenim veriyor,tayfadakilerin her hareketinden etkileniyor adam ayrıca meyvesi gayet kullanışlı bir meyve.Gönül ikisininde gelmesini istiyor tabi özellikle didişmelerinden sonra. Bölümde güzeldi buraları aradan çıkarıp Law-Dof-Luffy tarafına geçtiğinde aralıksız onlara odaklanması iyi olacaktır.

çok kötüydü. acayip kötüydü. Olmamış bu bölüm. Hiç var olmaması gerekiyordu bu bölümün
9. sayfayı silmeleri için mesaj atacam siteye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık