Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bende bekliyorum. Çünkü bu bölümdeki hareketleri tam tayfada geçicek cinsten hareketler. Bu adamlar Yonkou kafa atıcak hem adam toplamak için harika bir arc bu.
Aslında ne biliyim abi Roger'ın tayfası epey kalabalıktı ve bu adamların hepsi tayfaya gelirse bizim tayfa nitelik olarak Roger'ın tayfasına benze. Ama sanmam çünkü tayfanın teması bozulur.Luffy bunlarla mini yonkou olacak işte

Ula Barto ve Cavenish harbi harbi gelse iyi olur. Law'ı istiyordum ama Barto ile Cavendish gelse tayfaya çok daha iyi olur. Hem Barto'Nun hayali hem de Cawendish'in hayali gerçekleşir.:D
Değil mi ama. Hasır Şapka tayfasından başka nerede bu kadar ünlü olunabilir ki? Gazeteciler peşinden ayrılmaz artık. :D

Gözümde canlanıyor. Cavendish gece uykuda Hakubaya döner Chopper ve Usopp çığlık atarak kaçar, Zoro araya girer Hakubayı tutar, Barto koruma amaçlı bariyer açar Sanji, Bartoya saldırır Nami ve Robini ben koruyacağım diye. Luffyde kahkahalar içinde bu olayı izler. Aha yazdım senaryoyu olacak bu :D

Alpamis

Değil mi ama. Hasır Şapka tayfasından başka nerede bu kadar ünlü olunabilir ki? Gazeteciler peşinden ayrılmaz artık. :D
Cavendish çok karizma bir karakter oldu gözümde. Şu Hakuba formunda katlanıyor karizması.Artık Luffy'den sonra Cavendish'in fanlığını yapıcam.:D

Cavendish bence tayfaya gelmez.Gelmesini isterim hatta tayfaya çok büyük bir güç artışı da sağlamış olur ama gelme ihtimali çok düşük.

Roronoa Zoro

Kaido gibi birini indirmek için tayfaya böyleleri gelmeli süper olur

Bartonun bariyer saldırısındaki tipi muhteşemdi ya. Cavendish ve Gladius bile dövüşü bırakıp kaçmaya başladılar. Adam akıyor resmen. Honor Barto

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık