Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barto bitirdi yine ya.Gelsin tayfaya lütfen.Bellamy nin gelme işi de yattı gibi gözüküyor zaten :)

Bölüm çok zevkliydi. Oda dövüşleri biraz kısa kesmeye çalışıyor gibi geldi bana. Umarım asıl yöneticilerin dövüşleri daha tatmin edici olur. Bu arc seriye çok kaliteli karakterler katıldı. Barto umarım tayfaya gelir.

barto tayfaya gelsin artık:ehe: hem komedi, hem aksiyon dolu OP yi sevme nedenim olan, güzel bir bölümdü:respect:

Barto ve Cavendish dururken Bellamy'nin ne haddine tayfaya gelmek. :a:

Tam reyizler bölümüydü be. Dressrosa'da tayfa dışı en sevdiğim iki karakter döktürdü resmen bu bölüm. Diyalogları, atışmaları, dövüşleri baya şahane olmuş. Cidden zevk alarak okudum be. Böyle bölümleri özlemişim be. :D

Alpamis

Barto ve Cavendish dururken Bellamy'nin ne haddine tayfaya gelmek. :a:

Tam reyizler bölümüydü be. Dressrosa'da tayfa dışı en sevdiğim iki karakter döktürdü resmen bu bölüm. Diyalogları, atışmaları, dövüşleri baya şahane olmuş. Cidden zevk alarak okudum be. Böyle bölümleri özlemişim be. :D
Ula Barto ve Cavenish harbi harbi gelse iyi olur. Law'ı istiyordum ama Barto ile Cavendish gelse tayfaya çok daha iyi olur. Hem Barto'Nun hayali hem de Cawendish'in hayali gerçekleşir.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık