Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'u önceden severdim, sayardım da bu bölümde iyice yavşak olduğunu anladım. Gitsin bıçaklasın kendini ölsün uğraştırmasın bizi.
Franky daha koramiral gücüne ulaşamamış demek ki... Sabo desen ayrı manyak. Karşıladığı saldırıya güzel diyor, atlatmasa güme gidecek. Bana über gelmeye başladı bu. Kralın Hakisi'ni de gösterse Oda Sabo da tam olacak. :p
Cavendish de geldi müttefik olarak ohh... Elizabello da aynı şekilde. Tüm oyuncak formundan çıkanlar için müttefik oldu diyebiliriz. :oleyo2:
Usopp onu yedikten sonra ölsün. Uyanamasın yahu. Gebersin, gitsin...

Roronoa Zoro

Hani bu Franky koramiral yener diyordunuz, Sanjiyi yener diyordunuz. Görünenler üzere Denizcilerin silahlarına pert olmuş gibi :D Gene bu arc birini yenebilir o Şişman bebek tarzı adamı teke tekte ama uçmayalım yani Franky bu arc ezilmedi diye Sanji'nin üstünde tutanlar vardı ayıp ya.

thosy

İşte böyle hataları sen ben derin derin düşünerek anca kapatabiliyoruz ki onlar bile geriye boşluklar bırakıyor. Bunun yerine ufacık bir rötuşla bu eksikler giderilebilirdi. Mangakalar böyle şeyleri ciddiye almıyor hiç, konu ilerlesin de nasıl ilerliyorsa ilerlesin mantığındalar. Detayları önemseyen yok. Bu yüzden kısıtlı bir kitle tarafından seviliyor bunlar. :/
Haklısın, herkesin kendi zevki var. Hepsini yerine getirmeye kalksa serinin içinden çıkamazdı ama. Çünkü bir de "Her şeyi göstermesine ne gerek var?" tarzı düşünenler de olabiliyor.

Benim için fark etmiyor, serinin gidişhatına etki etmeyecek bazı yerleri bizim hayal gücümüze bırakması iyi bence. Yoksa seri fazladan 2-3 yıl uzardı onları anlatırken. :D Death Note olsa ben de rahatsız olurdum ama, orda 3 gün düşünsek işin içinden çıkamazdık. :D Bir yandan da keşke gösterse diyorum, çünkü Oda sensei çize benim aklıma gelenden daha farklı ve muhtemelen daha güzel/epic bir sahne oluşacak.

okanil

franky hala king sanjinin üstünde tutmuyorum ama 4. en güçlü üye en azından robin gibi direk etkisiz hale gelmedi. 2 tarafın arasında güzelce savaştı ve dikkatleri üstüne topladı bunun için bile güçlü olmak gerek

franky hala king sanjinin üstünde tutmuyorum ama 4. en güçlü üye en azından robin gibi direk etkisiz hale gelmedi. 2 tarafın arasında güzelce savaştı ve dikkatleri üstüne topladı bunun için bile güçlü olmak gerek
Robin ile rakipleri farklıydı sadece. Franky vs Gladius olsaydı dalga geçerdi mesela franky ile. Onun gücü ters olduğu için sarayda bırakmışlar onu zaten.

Franky aynı anda koramiral ( bastille yani boru değil ) + dofun 2 subayı + denizciler ve dofun askerlerine karşı dövüşüyor ama yine yaranamıyor bu foruma ...

thosy

Franky görevini yerine getirdi, önemli olan o. İlla ki birisi gelip Franky'yi yenecekti zaten, tek başına gidip oyuncak evinin giriş kapısında sorun çıkardı. Onlar olmasa bir güçlüsü gelecekti sonuç değişmiyecekti. Franky gerekli zamanı çaldı, ilgiyi üzerine çekti.

Zayıf kişilere yenildiği için kızıyor herkes ama "Dövüş nasıl geçti?", "Kime kaybetti?" gibi şeyleri görmeden Franky'ye yüklenmek ne kadar doğru bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık