Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Franky'nin hakkını kimse yiyemez, adam bir başına orduya daldı resmen. Saga başladığından bu yana yapmadığı kahramanlık kalmadı, bırakın da o kadar güçlü adama yeniliversin artık.

Krallığın 800 yıldır barış içinde olması durumunu Kyros'un gücü temizlemiyor maalesef. Nihayetinde bu adam 800 yaşında değil. Son 30 yılda caydırıcı oldu diyelim de geri kalan 770 yıl hala boşlukta kalıyor. Oda'nın bu basit kurgu hatalarını yapmaması gerekiyor artık.
Ayrıca Madem herkes Scarlet'ın öldüğünü sanıyordu da Rebecca'nın kral torunu olduğunu nerden biliyordu millet? Kızın varlığından bile haberdar değil kimse. Krallık düştüğünde de yine şehir dışında yaşayan bir çocuktu bu. Daha sonrasında ise 10 yıl boyunca kimsenin kendisinden haberi olmadan babasıyla yaşadı. Şimdi bu kız 10 yıl sonra hop diye ortaya çıkıp "Ben kralın torunuyum ülen" mi dedi Kolezyum'un ortasında?
Ciddi ciddi bu ufak hatalara dikkat etmesi gerekiyor artık Oda'nın, çok can sıkıcı oluyorlar.
Mangaların en kıl olduğum yanı bu zaten, kurguya gerekli önemi vermiyorlar. Konu olsun torba dolsun.

Şuradaki saçma yorumları görünce bazılarını silkesim geliyor. Böyle bacaklarınızdan tutup. Oda yerinde olsam, ulan beleşçiler 2 kuruş para verdiğiniz yok gelmiş bir de laf ediyorsunuz, silkinin gidin derdim.
Sadece okuyup geçeceksek silkerim ben öyle işi. Tabi eleştireceğiz. :a:

Usopp hem görevi yaptı hem de istediğim gibi ağzı yüzü hoşaf oldu daha ne isterim.:ehe:

Kyros cidden adam gibi adammış ama üzüldüm kendisine.Gözlerinin önünde karısını vurmuşlar ve adam yıllardır oyuncak haliyle olanları içine atmış,hiçbir şey yapamamış.Diamente'nin de ölmesi lazım karşılık olarak diğer türlüsü cidden az olur.

Luffy'ye cidden çok sağlam müttefikler çıkacak bu adadan.Bizim velet yavaştan yonkouculuk oynamaya başlayacak gibi.Ama ben Roger gibi bunların da tek tabanca gezmesini isterdim açıkçası.

Gelelim Dof mevzusuna.Bir ihtimal Luffy ve Kyros beraber indirebilirler bu kuş kılıklıyı ama bence Kyros'un bacağından dolayı işlerin Luffy'ye kalması kesinleşti gibi bir şey.

Croco-Boy

Şuradaki saçma yorumları görünce bazılarını silkesim geliyor. Böyle bacaklarınızdan tutup. Oda yerinde olsam, ulan beleşçiler 2 kuruş para verdiğiniz yok gelmiş bir de laf ediyorsunuz, silkinin gidin derdim.
Forumda herkes yorum yapmakta özgür. İç sesini dışa vurma bence.

thosy

Dof sadece hareketlerini kontrol ediyor, kralın konuşması gene kendine ait. Belki teslim olmassan öldürürüz diyerek yakalamışlardır Kyros'u. Üzerinde yara yoktu hiç, yakalarken dövüşmemişler sanırım. Adam hiç acımadan kesti ayağını, başkası için kolunu bacağını tereddüt etmeden kesecek kaç kişi vardır?

Robin yaralanmadan yakalanıp oyuncak olmuştu. Oyuncaklar da tekrar insana dönüşecek, yeni bir ordu oluştu diyebiliriz. :D Usopp'u kurtarırlar, Franky çok uzakta değilse onu da kurtarırlar.

Diamente ve Rebecca sahnesi nedense bana Burak Erdoğan'ın telefon kaydını hatırlattı... Diamente sana "go sick and die" diyorum...

Roronoa Zoro

11'i ingilizce olmak üzere 13 volume var. Materyalistlere selam olsun ;)
--------------------------------------------------------------------
Flashback çok aceleye gelmiş gibiydi ama iyi de oldu, sıkılmıştık 20 bölüm sonra umrumuzda olmayacak şeylerden, hızlı hızlı geçti çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taam mı?
O son sahnedeki şey kızın dili mi yoksa Usopp'un ağzından çıkan bi' şey kıza falan mı giriyor?
Ayrıca Usopp, gidip bunlara yeniliyorsun, Kaidou tayfasını felan görünce ne yapacaksın itolu, güçlen biraz güçlen, eppek ye.
Ha bir de, korsan çağından önce buralar durgun denizler olabilir mi acep?

Roronoa Zoro

Sadece okuyup geçeceksek silkerim ben öyle işi. Tabi eleştireceğiz. :a:
Saçma dedim, üzerine alınma Yusuf.

Forumda herkes yorum yapmakta özgür. İç sesini dışa vurma bence.
Senin gibi saçma yorum yapanlar keşke ölse.

11'i ingilizce olmak üzere 13 volume var. Materyalistlere selam olsun ;)
Son bölümü aldıktan sonra konuş.

Usopp-sama'nın önünde eğilip tövbe edin. Franky kaybetti Usopp kazandı. Aralarında bu kadar geniş fark var.

Viii lav yu Wtf.

Roronoa Zoro

Biz kapatıp gidelim bu bölümü, hiç yorumlamayalım falan. Beyefendinin gönlü öyle istiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık