Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kyros kendi bacağını kendi kesmiş de nasıl o bacağı tehtitle mi zincirlediler yoksa bir anlık tuzakla mı ne yaptılar merak ettim şimdi:hmm: neyse fazla uzatmadığı da iyi olmuş güzel bölümdü :respect: yalnız usop olayını nasıl bağlıcak derken bu olduya güliyim mi napıyım bilemedim:ehe:

Franky'nin karşısında 3 Doflamingo subayı ve o karede görünmeyen bir Koramiral var. Hepsiyle başa çıkabilseydi saçma olurdu.

okanil

usopp hem bi işe yaradı hemde istediğim gibi mahvoldu :at: şimdi eğlence başlıyor ...

Franky'nin üzerine gitmeyeceğim bu olay üzerinden, hani sanji'den güçlüydü ehehehe demeyeceğim öyle düşünüyorum o yorumlara da gülüyorum ama Franky'e yüklenemem şuan adama grup dalmışlar. Hangi birini yenecek, ha ona rağmen gemiyle birleştiği forma geçse gene çıkardı oradan.

Yahu araya sugar girmiş adamı oyuncak yapmış hala dof ile kyros kıyaslanıyor.Sugar bile hızına yetişebiliyorsa dofu siz düşünün.Saldırması bir anlam ifade etmiyor.

Son sayfada ne olduğunu anlayan beri gelsin.Acaba o zehir topu usoppun kullandığı bitkilerden birini mi tetikledi ve büyüttü.Sanki bana öyle geldi.

Croco-Boy

Sugar'ın bilincini kaybettiği şeye bak komik tarafı dahi yok. Kız tek başına tontatta ordusunu şaplak komboya boğuyor usoppun tipsiz ötesi sıfatından korkup ağzı köpürüyor. Altınada doldurmuştur şimdi o. Ulan ne saçma senaryo ya. Tüm sayfalar güzel ta ki Oda o saçma espiriyi yapana kadar.

Roronoa Zoro

Şuradaki saçma yorumları görünce bazılarını silkesim geliyor. Böyle bacaklarınızdan tutup. Oda yerinde olsam, ulan beleşçiler 2 kuruş para verdiğiniz yok gelmiş bir de laf ediyorsunuz, silkinin gidin derdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık