Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

732: Yaşam ya da Ölüm! Kaderin Geri Sayımı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fuji'nin kendine has bir adalet anlayışı var ne kadar denizcide ola Shicibukailik sistemini ortadan kaldırmak istiyor. Korsanları sevmiyor fakat luffye bile saygı duyuyor yani Smoker gibi oda korsanları sevmiyor fakat Luffye karşı bir sempatisi var. Aynı şey tashigi ve zoro arasında da var.
Yani Fuji şöyle yapmış saçma,ezikce, şeklinde kötülemek yerine o olaya Fuji gözünden bakmak lazım demek ki adamın işleri yapma şekli böyle nasıl Luffy korsanları öldürmüyor bu saçmalığın daniskası o zaman ama çoğu kişinin bu olaya ses çıkardığını görmedim ben, adam geldi kafesi durdurmaya çalıştı ama durdurabileceğini düşünüyormuydu ? Tüm seri boyunca Alabastadan tut Doresrosaya kadar Hasır şapka tayfasının peşinde koyan denizciler hem alabastada bizim tayfaya yardım etti hem doresrosada bunlar saçmalık olmuyor. G5 bizim tayfaya hayran kalınca sıkıntı olmuyor. Marineford savaşına WB'yi öldürmeye gelen Croco daha sonra Marcolarla bir olup Amirale dalınca sıkıntı olmuyor. Fuji bir kafes itti Doflamingoya dalmadı sıkıntı oldu.

Koskoca dof fanısın şeklin var avatarın var yakıyosun yakışırmı sana Fujiyle oynamak, sen değilmisin Luffy yerine Dof'un kuklası olan, sen büyük Dof fanı kendini birşey sanan güç için canını veren söyle bakalım sen mi büyüksün yoksa tüm halkın yanında olan Luffy mi? Dokunma artık diğer karakterlere dokunma fujiye,dokunma luffye eğer onlara bir daha laf edecek olursan, ben bu dünyada bir karıncayı bile incitmemiş olan ben gözümü bile kırpmadan çeker vururum seni vururum ve dönüp arkama bile bakmam. @gyjbsch bunu bil :D

Dof'un son sahnedeki bakışı ve gülüşü için ne diyorsunuz:D Bölümdeki kayda değer tek şeydi. :fool:

10 saniye diyor, dakikayı geçiyor geri sayım:respect:

@troysi55 Emir bu saatte iyi güldüm harbiden. Emeğine sağlık.:D
Ben o saydığın saçma olan şeyleri eleştiriyorum zaten ve söylüyorum, Luffy'den tut 10 dorikilik denizcilere kadar.

Yalnız bir şunu sorgulayın, neden sadece Fuji sorgulanıyor? Yani ben Fuji eğer Dof'un ağzını yüzünü kırsa mutlu mu olacaktım ki, bunu sürekli neden yapmıyor diye eleştirdim. Ölü haldeki Dof'u belkide tekleyecek birisi ama neden yapmıyor diyorum. Saka'ya laf atan yok. Aokiji desen, Robin'e göz yummuş ama laf söyleyen yok. Kizaru ise Luffy dahi bütün Novaları elinden kaçırdı ama yine kimse bir şey demedi. Bu adamların bir amiral ağırlığı var çünkü, her şey safi güç değil ve bunların hiçbiri sivil diye ağlamadı ama konuştuklarına göre veya karakterlerine göre hareket ettiler. Saka, Ohara'da katliam yaptı, yapması gerekiyordu. Kizaru novalarla oynadı, çünkü canı öyle istedi. Aokiji onurlu bir adam Lufy diğerlerinin canını bağışladı. Saul için ise Robin'e göz yumdu ve sorumluğunu aldı.

Crorco belki çok güçlü değil ama bir ağırlığı var 1000 tane çok güçlü adama değişmem. Felsefesini gerektiği gibi yansıttı. Peki ya Fuji? Kendine has adalet anlayışı var evet ama o anlayış nedir biri bana anlatsın ne olur. Herkesin kendine göre değerleri var. Kizaru'nun belirsiz adaleti bile bir anlayış ama Fuji'nin adaletinin ne olduğunu bilen gören yok. Konu tanıtımında bile kendine münhasır adalet anlayışı vardır diye yazmak zorunda kalıyorum.

Fuji'yi sorgulamam, onu anlamak ve öğrenmek içindi, belki birinden cevap alırım diye düşünmüştüm hep.

@troysi55 Emir bu saatte iyi güldüm harbiden. Emeğine sağlık.:D
Ben o saydığın saçma olan şeyleri eleştiriyorum zaten ve söylüyorum, Luffy'den tut 10 dorikilik denizcilere kadar.

Yalnız bir şunu sorgulayın, neden sadece Fuji sorgulanıyor? Yani ben Fuji eğer Dof'un ağzını yüzünü kırsa mutlu mu olacaktım ki, bunu sürekli neden yapmıyor diye eleştirdim. Ölü haldeki Dof'u belkide tekleyecek birisi ama neden yapmıyor diyorum. Saka'ya laf atan yok. Aokiji desen, Robin'e göz yummuş ama laf söyleyen yok. Kizaru ise Luffy dahi bütün Novaları elinden kaçırdı ama yine kimse bir şey demedi. Bu adamların bir amiral ağırlığı var çünkü, her şey safi güç değil ve bunların hiçbiri sivil diye ağlamadı ama konuştuklarına göre veya karakterlerine göre hareket ettiler. Saka, Ohara'da katliam yaptı, yapması gerekiyordu. Kizaru novalarla oynadı, çünkü canı öyle istedi. Aokiji onurlu bir adam Lufy diğerlerinin canını bağışladı. Saul için ise Robin'e göz yumdu ve sorumluğunu aldı.

Crorco belki çok güçlü değil ama bir ağırlığı var 1000 tane çok güçlü adama değişmem. Felsefesini gerektiği gibi yansıttı. Peki ya Fuji? Kendine has adalet anlayışı var evet ama o anlayış nedir biri bana anlatsın ne olur. Herkesin kendine göre değerleri var. Kizaru'nun belirsiz adaleti bile bir anlayış ama Fuji'nin adaletinin ne olduğunu bilen gören yok. Konu tanıtımında bile kendine münhasır adalet anlayışı vardır diye yazmak zorunda kalıyorum.

Fuji'yi sorgulamam, onu anlamak ve öğrenmek içindi, belki birinden cevap alırım diye düşünmüştüm hep.
Gül diye yaptım zaten :D
Şimdi şöyle düşün Aokiji tembel adalet Akainu kesintisizdi sanırım bunun gibi birşeydi Kizaru ise belirsiz adalet. Ama bunlar değişebilir şeyler bence örn: Tembel adaletin temsilcisi Filo amiralliği için diğer bir amiralle kapışıyor aynı şekilde akainu amirallikten ayrılıp ileride başına bela olacağını bile bile aokijiye dokunmuyor bu onun o anlık adalet anlayışının gittiğini gösterir aynı şekilde belirsiz olan Kizaru tüm süpernovaları öldürebilirdi fakat yapmadı ama Mf'de resmen öldürmek için deniz altını ışınladı değişebilir şeyler bunlar. Fujininde temel olarak değil aslında daha gerçekçi olan kendine has bir adalet anlayışı var bir nevi luffye benziyor ama denizci tarafından bakılınca böyle Luffy nasıl kendi bildiklerini yapıyor Fuji'de aynı şekil bir adam kafes itmeye gitti durdurmak için mi ? Bence hayır. Sadece canı öyle istiyordu luffyle vs attı öldürmek niyeti olsaydı yaralıyken gidip öldürürdü ama değişebilen olaylar yüzünden Fuji bence şuan adaleti gerçek sağlamak isteyen kişi olarak ortaya çıkmış bir amiral her ne kadar adaletin gerçek temsilcisi olarak akainu gözükse bile bence bu kişi Fuji'dir. Gerekse hükümetin yaptıkları için özür dilemesi gibi şeyler beni böyle bir düşünceye götürdü. Akainu bile yakalanmış olan Bonneyin yanına geldi ne olduğu belli değil. Garp denizciler için torununu feda etti ama peşine akainuyu öldürmeye gidiyordu mantık hatasının daniskası.

beklediğim gibi değildi hiç beğenmedim bu bölümü 1 değil 10 bölüme yamaları gerekiyordu saniye saniye göstermeliydiler.
Çok hızlı işlenmiş canım :ehe:

Genede eh işte daha kötü bekliyordum yalan Yoh :fool:
Sana katılıyom fazla hızlı ilerlemiş bölüm, sırf bu hafta ki bölümden 3 bölümlük malzeme çıkarırlar demiştim yanıldım :(

Sana katılıyom fazla hızlı ilerlemiş bölüm, sırf bu hafta ki bölümden 3 bölümlük malzeme çıkarırlar demiştim yanıldım :(
Abi adamlar işi bilmiyor ki millet ağzı açık 10sn Lucy Lucy senin onu 10dk yapman gerekirdi hatta animasyon'da yapma yani paraya yazık oraya koy mangadaki çizimi biraz renklendir bitti gitti :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık