Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

732: Yaşam ya da Ölüm! Kaderin Geri Sayımı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Charles Vane

Bence gayet iyiydi Gatz ın konuşma seslendirme filan çok gaz veren cinstenti ben bile gaza geldim rebeccanın saldırısında luffy nın çıkısı ve bakışı bir an önce haftaya olsun dedirtti...
Manga ayrı anime ayrı kulvarları bile farklı. O nedenle ben her ikisinden de memnunum anime de seslendirmelere hastayım beni benden alıyor...
Franky nin seiyuu sunun çok güzel bir ses rengi var ya ben de ona bitiyorum

Yohohohoho

Gözlerime işkenceydi resmen uzun zamandır ilk kez bakayım dedim belki akıllanmışlardır dedim ama daha da kötü olmuş anime. Yazık Oda'cığımın emeklerine yazık...

Bugün bölüm çıkmayacak herhalde ben de sara sara izledim de abi geri sayım kısmı hızlı geçti gene 1 bölüm sürdü şaşırdım. :D ayrıca Mingo yu pert ettiği kısmı da uzatacaklar herhalde ... Her şeyi geçtim azıcık orantınız olsun ya sayın çizerler ne haltsanız artık.

Charles Vane

Bugün bölüm çıkmayacak herhalde ben de sara sara izledim de abi geri sayım kısmı hızlı geçti gene 1 bölüm sürdü şaşırdım. :D ayrıca Mingo yu pert ettiği kısmı da uzatacaklar herhalde ... Her şeyi geçtim azıcık orantınız olsun ya sayın çizerler ne haltsanız artık.
Son darbe gelecek haftaya heralde bölüm fragmanina göre öyle gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık