Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence bu sefer dövüşü fazla uzatmayıp luffy show yapıcak.
Luffy'nin ilk dövüşünde ciddi dövüştüğü nerede görülmüş CC'de bile 2-3 kez yenildi bu kesin elenir ben umudumu kestim :mad:

Teori:
Violet sanjiye DoF'u yenersen seninle gelirim diyecek.
Sonra bir ışık patlaması ve boom sanji Super Sayina bağlayıp DoF'a tek atacak hatta öyle bir vuracak ki Red line bile yok edecek All Blue THE END :ehe:

Luffy'nin ilk dövüşünde ciddi dövüştüğü nerede görülmüş Cezara bile 2-3 kez yenildi bu kesin elenir ben umudumu kestim :mad:

Teori:
Sonra bir ışık patlaması ve boom sanji Super Sayina bağlayıp DoF'a tek atacak hatta öyle bir vuracak ki Red line bile yok edecek All Blue THE END :ehe:
güzel teori :D

Luffy'nin ilk dövüşünde ciddi dövüştüğü nerede görülmüş Cezara bile 2-3 kez yenildi bu kesin elenir ben umudumu kestim :mad:

Teori:
Ve Sanji'nin ödül olacak 500 milyon:beli: :D

Jakka

Op evreni küçüleceğine git gide dahada büyüyor oda'nın ömrü yetmeyecek galiba seriyi bitirmeye gün de bir bölüm verse anca 10 yılda bitirir. İçimden öyle geçiyor galiba OP'un bitişini Oda'nın elinden göremeyecez.

Elizabello gelsin tayfaya :D

Dofla şaka olmaz.
Dof adamın aklını alır.
Dof adamı suya götürür,susuz getirir.:D

Eğer mugiwaralar olmasa kalıbımı basarım ki ya law tahtalıköye yada impel downa kan banyosuna gidecekti :D
Yatsın kalksın bizim salağa ve onu tayfaya yakınlaştıran Odaya dua etsin.
Hay ağzına sağlık. Herkesi büyütüyorlar ama asıl büyük olanı görmüyorlar. :good:

Teori:
Sen bu işi biliyorsun. :D

Op evreni küçüleceğine git gide dahada büyüyor oda'nın ömrü yetmeyecek galiba seriyi bitirmeye gün de bir bölüm verse anca 10 yılda bitirir. İçimden öyle geçiyor galiba OP'un bitişini Oda'nın elinden göremeyecez.
Niye ya o kadar gizem yok
4 Yonkou - Roger ve Garp - Amiraller - Schibukailer - WG [ Groseiler ve Dragonlar ] - Dragon çok mu ?

Hahaha okudukça gülesim geliyor yahu :D

Adam kim zor durumda bir soru sorsa daha yukarısını dene,daha derine in gibi fitil edici laflar söylüyor :flaugh:

Moria 1 Law 2 oldu.
Yine dumur etmeyi başardı.
Büyüksün Doflamingo - sama...:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık