Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de Dof kk olacak adammış.Nasıl bir güçtür bu hem yonkoula iş yapmak hem de denizcileri böyle kullanmak.Kolay değil koskoca Amiral geldi Dof'un planı için.Maşallah.

Fuji çok dikkatimi çekti benim koca bölümde tek dikkatimi çeken şey Fujitora'nın yüz ifadesi çok delikanlı adama benziyor ve sanki Dofy 'e karşı bir nefreti var , yüz şekli ve tavırları siniri felan , eğer Aokiji gibi adalet anlayışı varsa ki var gibi duruyor Doffy herşeye hazırlıklı olmalı , Fujitora'nın içinde ne fırtınalar kopuyordur sinirden .

Kaido 'da kim bilir ne gizemler çıkacak daha Doffy'de böyleysek.

Law dedik akıllı adam dedik planı tutar dedik olaylara bak sen :)
Dof denizcilerlen şey geçmiş koskoca amiral noluyo lan burada diye kalakalmış sen hala Law'ın planı diyon Dof'a planmı dayanır hocam:D Gerçi law'da birşeyler düşünmüştür ama Dof'un böyle birşey yapacağını aklının ucuna bile getirmemiştir. Bölüm çok güzeldi, spoileri okuduktan sonra violet ile sanji arasında kesin böyle bir muhabbet olur diyordum gözden çıkan balinalar haricinde düşündüğüm gibi oldu. Arkadaş şu violet tayfaya gelsin, cidden gelsin ama laf olsun diye demiyorum çıkmaz daha iyisi Allah korusun cüce müce gelir yaratık gelir salak şaçma şeyler gelir violet'ten oluruz düşünmesi bile acı verici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık