Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keanexl

bölüm gerçektenden sağlamdı ama biraz artık luffy'nin kolezyum savaşını göstersin bence 2y den sonra ağız tadıyla bir luffy göremedik gitti

Rain

Dof la oyun olmaz,çarpar adamı:D Luffy meşgul etmek için arenayı hazırladı,artık geri kalanları şamar-oğlanına çevirir.:hhh:

Dof denizcilerlen şey geçmiş koskoca amiral noluyo lan burada diye kalakalmış sen hala Law'ın planı diyon Dof'a planmı dayanır hocam:D Gerçi law'da birşeyler düşünmüştür ama Dof'un böyle birşey yapacağını aklının ucuna bile getirmemiştir. Bölüm çok güzeldi, spoileri okuduktan sonra violet ile sanji arasında kesin böyle bir muhabbet olur diyordum gözden çıkan balinalar haricinde düşündüğüm gibi oldu. Arkadaş şu violet tayfaya gelsin, cidden gelsin ama laf olsun diye demiyorum çıkmaz daha iyisi Allah korusun cüce müce gelir yaratık gelir salak şaçma şeyler gelir violet'ten oluruz düşünmesi bile acı verici
Violet çok anormal gözükmüyor bizim tayfaya gelmez:artiz: Bizim tayfaya gelecek adam sirkten çıkmış olacak illa:of:

Vergo law'a "sen onun gecmisini biliyorsun,senin sonunu getirecek olan sey bu" demisti.dof bir kutsal ejderse neden lawin onun gecmisini bilmesi law icin tehlikeli bir durum arz ediyor?
Bence dof dogustan bir kutsal ejder olarak dogmadi.bir sekilde kendisini oyle kabul ettirdi ve hukumeti kandirdi.lawda boyle oldugunu biliyorur bence.
Bavs demedi demeyin sonra:a:

He diyorsun ki bizim tayfada olan kişiler akıllı, mantıklı:D
Zaten bizim tayfa komple rahatsız kişilerden oluşuyor, gelecek kişi de saçma sapan birisi olur daha ne olsun:D
Abi ben sana cüce diyorum sen bana bizimkilerin psikopat karakterlerinden bahsediyorsun:D Chopper, Brook, Franky'i bir kenara koy. Nami ve Robin'de çılgın onlarda garip onlarda psiko, ama tikiler, karizmalar güzeller:D Violetin de vardır öyle gariplikleri gelsin işte hem güçlü hem güzel herşeyi geçtim Sanji'den hoşlandı lan daha ötesi var mı:D

He diyorsun ki bizim tayfada olan kişiler akıllı, mantıklı:D
Zaten bizim tayfa komple rahatsız kişilerden oluşuyor, gelecek kişi de saçma sapan birisi olur daha ne olsun:D
Elizabello gelsin tayfaya :D

Dofla şaka olmaz.
Dof adamın aklını alır.
Dof adamı suya götürür,susuz getirir.:D

Eğer mugiwaralar olmasa kalıbımı basarım ki ya law tahtalıköye yada impel downa kan banyosuna gidecekti :D
Yatsın kalksın bizim salağa ve onu tayfaya yakınlaştıran Odaya dua etsin.

Cairbou, gerçekten de bu olanlar karşısında bir dakika bile duramadı :D. Nine, 'Iron Boy' Scotch'a karşı bakalım ne yapabilecek.
Gördük ki Doflamingo Ailesi'nin içinde de gruplar varmış; Violet, Trebol'un ekibinden çıktı. Violet'in meyvesi (Giro Giro no Mi) oldukça ilginç geldi bana, hatta serideki en ilginç birkaç meyveden biri bence. Bu arada sanırım ilk kez Luffy dışında birisi tarafından tayfaya katılma teklifi geldi (Sanji'den Violet'e).
CP 'Aegis' 0'nun direk Kutsal Ejderler'in emrinde oldukları söylendi, liderleri olan adam en kötü ihtimalle bir Vergo gücündedir diye düşünüyorum. Doflamingo için Dressrosa'ya geldiklerine göre Dof'un soylularla bir bağlantısı olduğu kesin.
Issho düzgün bir adama benziyor, o nedenle bu arc bizimkilere karşı koymayabilir diye düşünüyorum. Karşı koyarsa da Kuzan'ın teşrif edeceği kesin gibi, öteki türlü ne Luffy ne de Law sağ çıkabilir bu adadan.
Cavendish'in Luffy'ye olan öfkesi tanıştıktan sonra da dinmemiş anlaşılan. C Grubu dövüşü hemen bitmez umarım, zira Chinjao dışında güçlü birileri olup olmadığını merak ediyorum. Chinjao kardeşlerin ve Funk kardeşlerin güçlü olduğunu tahmin ediyorum, onların dışında Hajrudin ve Ideo'dan umutluyum. Hajrudin, bi' Brogy seviyesinde çıkabilir.
Doflamingo ensesinin bir kutsal ejderden bile kalın mı olduğunu söyledi yoksa ben mi yanlış anladım ? Eğer öyleyse Gorosei'deki şu sarışın adamın oğlu olduğu teorisi tutabilir.

Gelecek sayı umarım kolezyumda geçer. Bir de Sunny'dekilerin kim olduğunu tam olarak öğrenebilirsek (Doflamingo'nun adamları muhtemelen) çok iyi olur :).

Vergo law'a "sen onun gecmisini biliyorsun,senin sonunu getirecek olan sey bu" demisti.dof bir kutsal ejderse neden lawin onun gecmisini bilmesi law icin tehlikeli bir durum arz ediyor?
Bence dof dogustan bir kutsal ejder olarak dogmadi.bir sekilde kendisini oyle kabul ettirdi ve hukumeti kandirdi.lawda boyle oldugunu biliyorur bence.
Bavs demedi demeyin sonra:a:
"Geçmişini bilmiyorsun" diyor Vergo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık