Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Newgate 500 tane handikapla bir amiralin aklını alınca bu adamın gençliğini kimse tahayyül edip de "bu adamlar iki amiral alır" diyemiyor :) Adam o kadar çılgın yani :fool::respect:

Genç WB diyorsan hacı 2 amirali durdurmaktan öteye geçemez. 3 amiralde durdurur. Ama daha önce konuştuğumuz gibi durdurmak ile galip gelmek seride çok farklı. Ankette kazanabilecek kişi diye belirtmiş. Yeni jenerasyonun 2 amiraline karşı savaşıp galip gelemez WB. Derinlemesine tartışmayı özelden yaparız, ikna edemediysem seni.

banada gorosei'ler güçlü görünselerde amiraller kadar güçlü değiller gibi geliyor ama kayıp 100 yılı bilen kişiler olduğunu farzediyorum, ellerinde antik silah tarzı koz olarak kullanabileceği güçler ile dünya hükümetine yönetiyorlarmış gibi. ya da geçmişten olan sebeplerden ötürü saygı duyuluyorlarmış gibi geliyor
Yok ben bildiğin Yonkou gücünde bekliyorum. Ama Yonkou'yu da Amiral'den çok üstün güçlü olarak görmüyorum.

Amiralleri fazla büyütüyorsunuz. Ölmek üzere olan yaşlı bir yonkoudan iki yiyen adamlar bunlar. Seri sonu Sanji'den dayak yiyecek, Franky ile dövüşürken zorlanacak adamlar. Şu an Luffy nasıl 2 tane Sanji'yi alabilirse (G4) seri sonu da iki amirali alabilecek. Üç amiralin karşısında çizilmesinin de bir ima olduğunu düşünürek üçünü birden alma ihtimali bile var.

Böyle bir şeyin olmayacağını biliyorum ama umarım Madara, Kaguya tarzı birileri çıkar da amiralleri kral hakiyle falan bayıltır :oleyo:

1 vs 2 yapacaksınız la. Amirallerin meyveleri çok tehlikeli. Ve öyle boş da değiller. Öyle bir güç yok. İkisini birden alamaz kimse.

Genç WB diyorsan hacı 2 amirali durdurmaktan öteye geçemez. 3 amiralde durdurur. Ama daha önce konuştuğumuz gibi durdurmak ile galip gelmek seride çok farklı. Ankette kazanabilecek kişi diye belirtmiş. Yeni jenerasyonun 2 amiraline karşı savaşıp galip gelemez WB. Derinlemesine tartışmayı özelden yaparız, ikna edemediysem seni.
Wb'nin en sonki durumunu konuşmadan evvel de böyle düşünüyordum lakin bu zehirlenme olayından sonra kesinlikle emin oldum ki bu adam yani kk seviyesi denilen şey muazzam ötesi bir şey. Yumurta gibi kırar genç Wb bunları :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık