Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Tek soru yüzyıllardır hükümeti amiraller mi ayakta tutuyor :D Monkey D.Dragon en büyük gücü 3 amiral olan hükümete karşı mı devrim yapmaya çalışıyor :D Denizcilerin ya da kutsalların arasında en tepede 2-3 amirali yerden yere çarpacak adamlar vardır. Atın fav'a bekleyin.
Ben de güçlü bekliyorum. Ama dediğin anlamda bir güç değil.:D
banada gorosei'ler güçlü görünselerde amiraller kadar güçlü değiller gibi geliyor ama kayıp 100 yılı bilen kişiler olduğunu farzediyorum, ellerinde antik silah tarzı koz olarak kullanabileceği güçler ile dünya hükümetine yönetiyorlarmış gibi. ya da geçmişten olan sebeplerden ötürü saygı duyuluyorlarmış gibi geliyor

Zirve Roger ve Wb, 2 amirale karşı çok güzel dövüşür ama yenme kısmı belirsiz. Mangakanın keyfine bağlı biraz.

Ryuuma hariç öyle bir güç beklemiyorum. Ondan da beklemiyorum ama kral diye nam salmış vaktinde, hikayeler abartı değilse, bir ihtimal.

Şaka bir yana bu serinin zirvesi 100 olsa amiral dediklerimiz eğer 80 ediyorsa hiçbir güç onlardan 2 tane alamaz.

Wb gençliğinde meyvesiz Akainu'yu alırdı. Meyveyle 2 tanesini alır.
Akainu'nun saldırıları ölümcül olsaydı burada haki+su ile gelen Jinbei'nin kolunu eritmesi lazımdı.
Haki kullanan Wb karşısında Akainunun etkisi ancak kafası ütü ile yanmış insan gibi olur biraz haşlar.
ama orda sadece sıradan bir yumruk atıyor Akainu.
tek yumrukla neyi ölçebilirsin.
Sonra adamlar gelir Akainu vs all çeker haklılar da yanlış argüman kullanıyorsun be kardeş.

Luffy bu hızla giderse 20 yıl sonra alır bence ya. Tabi ki gelişimi yavaşlayacak ama 20'sinde indirmediği shici kalmamış adamın, Jack-Cracker gibi adamlarla denk dövüşen biri bu. Yeni dünya seviyesinin üstünde dövüşler bunlar. Yallah yiğidim :D

Gerçi smoker, coby gibi adamlar amiral olacaksa 2 yıl sonra alır :/

Sıradan yumruk dediğin magma yumruk işte. Wb ise belki gençliğinde Shanks ayarı hakisi olan adam. O hakiyi aşmak basit değil.
tamam bende diyorumki Jinbei basit bir saldırıyı savuşturdu.
Nasıl Luffynin her attığı yumruk bir değilse Akainun bir değildir.
Jimbei bunu savuşturabilir ama bu her saldırısını avuçlayacak demek değildir.

neyse konumuzla alakasız zaten Akainu da sevmem, izninle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık