Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika ile Luffy bambaşka kişiler. Lucci'nin uyanışında Lucci gülmeye mi başlıyor? İnsan halı neyse o da aynısı.

Gören herkes Nika diyor. Nika Luffy'nin önüne çoktan geçti.
Lucci gülmeye başlamaması lazım. Ama Lucci'nin kana susamışlığı göze çarpıyor bu da vahşi zoan olmasıyla ilişkilendirilmişti. Luffy'nin de bu modta isteyerek gülmediği açık. Formun olayı bu. Ha sevdim mi bu formu? Sevmedim. Ama Luffy arkadaşı yaralıyken gülmez demek sığ bir yorum. Luffy'nin ciddi olduğu ve arkadaşını umursadığı gösterildi. İlk Vegapunk hasar aldığı bölümün sonu Luffy gülüyordu. Sonraki bölüm bunun için kızdığı diyaloglardan belli edildi. Ama forum içinde hala yer yer gülerken çizildi. Bu Oda'nın formun kurallarına bağlılığını gösteriyor. Buradan da bir hikaye çıkar.

Devler geçen bölüm görüşmeyeli uzun zaman oldu Straw Hat dedi. Yine patladığınız bir başka sahne.

Kaido bile sen kimsin diye soruyor da luffy ben monkey d. Luffy diyor hiç ık mık etmeden kabulleniyor. Yav koskoca yonkou kabul etmiş bizim forumdakiler özellikle zorocular kabul edemiyor :D

Sen beğenmiyorsun diye dediğin olacak diye kural yok.Mecbur değilsin beğenmeye.Uyanış formu böyle herşeye gülüyor yapacak bişey var mı yok.Benim dediğim olay gayet basit bu form altındayken kullanan kişinin hala Luffy olduğudur Nikadan haberi bile yok.Siz sadece ciddiyetini koruyan form olmasını bekliyorsunuz he öyle olması daha iyi olabilir miydi evet olurdu ama elden birşey gelmiyor çok dert etmiyorum ben eden yine kendi bilir.
Ben benim dediğim olsun diye bir şey demedim, eleştiri hakkım var ve bunu kullanıyorum. Sen dert etmiyorsan edenlere sallama o zaman "size kapak oldu" gibisinden.

Nika ile Luffy bambaşka kişiler. Lucci'nin uyanışında Lucci gülmeye mi başlıyor? İnsan halı neyse o da aynısı.

Gören herkes Nika diyor. Nika Luffy'nin önüne çoktan geçti.
Tayfadakiler güçlerinden bahsederken hep kafadan atıyor zaten. Queen olsa kendime şu şelik teknoloji ile görünmezlik ekledim diye söyülüyor; Sanji olursa aşkın gücü diye kolpe sıkıyor. Gekko Moriah adam akıllı mezar yağmaladım diyor; Zoro, Brook’dan aldığı kılıcı Ryuma verdi diye yalan söylüyor. Karasakal karanlığın gücü diye övüyor; Luffy Nika’ya g5 diyor. Mihawk kara kılıçların önemini söylüyor, Yoru olmadan yarımım diyor.

Bir de şu dikkatimi çekti.Luffy’e sadece Zunesha ve antik robot, Joy Boy dedi.Yani bu iki antik varlık Luffy’e, Joy Boy olarak seslenirken; ötekileri Luffy’e, Joy Boy olarak değil de Nika olarak seslendi.

Nika ile Joy Boy farklı kişiler de olabilir.Antik varlıklar Nika’yı tanımıyor gibi.

Bakalım nereye bağlanacak bu olay.

Lucci gülmeye başlamaması lazım. Ama Lucci'nin kana susamışlığı göze çarpıyor bu da vahşi zoan olmasıyla ilişkilendirilmişti. Luffy'nin de bu modta isteyerek gülmediği açık. Formun olayı bu. Ha sevdim mi bu formu? Sevmedim. Ama Luffy arkadaşı yaralıyken gülmez demek sığ bir yorum. Luffy'nin ciddi olduğu ve arkadaşını umursadığı gösterildi. İlk Vegapunk hasar aldığı bölümün sonu Luffy gülüyordu. Sonraki bölüm bunun için kızdığı diyaloglardan belli edildi. Ama forum içinde hala yer yer gülerken çizildi. Bu Oda'nın formun kurallarına bağlılığını gösteriyor. Buradan da bir hikaye çıkar.

Devler geçen bölüm görüşmeyeli uzun zaman oldu Straw Hat dedi. Yine patladığınız bir başka sahne.
Yav he he gomu gomunu :gamyon:

Ben benim dediğim olsun diye bir şey demedim, eleştiri hakkım var ve bunu kullanıyorum. Sen dert etmiyorsan edenlere sallama o zaman "size kapak oldu" gibisinden.
Luffy yok diyenlere benlik olarak Luffy'nin orada olduğunu karaktere kendi ağzıyla daha kaç kere söyletmesi lazım? Mangadaki geçen olayları görmezden gelmeye devam edebilirsiniz.Ben formu beğenmiyorum dersin biter gider bu kadar basit yok o Luffy değil Nika karakter diyor Nika kim?Nika diye sadece onu bilenler söylüyor Zoro Sanji gibi tayfa üyeleri Luffy mi diyor Nika mı diyor?Bir kısım kişiler Joyboy diyor mesela ne olcak şimdi JoyBoy mu Nika mı Luffy mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık