Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vega bence kesin olarak öldü. ufaktan bir fb girer sonra tvye bağlar sonra çıkarız. tayfadaki herkesin yanında zaten bir vegapunk var. hepsi teker teker durursa herkes öldüğünü anlar. hatta ufacık bir dokunuşla saboady tayfanın dağılması etksini bile tekrar yaşatabilir. ağlamaklı olamasak da en azından benzetebilir bence.

Orada pisliklikten ziyade, irade ya da kibir gibi bir olay var bence. Altıncı kat mahkumu derken, büyük bir isimsin diyor yani. Bu adamlar normalde başkasının emrine girmeyecek tipler, dediğin gibi Karasakal’dan etkilenmişler.
bence tam olarak etkilenmek değil. karasakal kuzanı davet ederken korsanlık çıkar ilişkisidir diyordu. hepsinin yapacaklarından bir beklentisi, çıkarı var. ama henüz bb hariç diğer üyelerin isteklerini bilmiyoruz. shiryu caniydi belki istediğini ve kutsalları kesmek tatmin eder. biraz sığ olur ama olabilir de.

bence tam olarak etkilenmek değil. karasakal kuzanı davet ederken korsanlık çıkar ilişkisidir diyordu. hepsinin yapacaklarından bir beklentisi, çıkarı var. ama henüz bb hariç diğer üyelerin isteklerini bilmiyoruz. shiryu caniydi belki istediğini ve kutsalları kesmek tatmin eder. biraz sığ olur ama olabilir de.
O da var ama Devon diyor ki Karasakal özeldir. Ufak bir etkilenme de var gibi.

Nika'ya meyve iptalinin de işe yarayıp yaramayacağını bilmiyoruz. Meyve iptaline karşı, Luffy Nika ile tamamen bütünleşebilir, yani sürekli nika formunda kalması muhtemel. Teach karşısında ben Luffy değil Nika'yım gibi bir hikaye görebiriiz.
Bu konuda bende fikrimi belirtmek isterim.
Kaidonun dediği gibi zirveye meyve ile gelemezsin sözünün karşılığını Teach vs sinde alacağız bence, Luffyi çok zorlayacaktır ama Haki tarafında Luffyi zirveye götüren bir vs olacaktır. Bu vs de Hakinin detaylarını ve zirvesini göreceğimizi düşünüyorum meyve odaklı olacağını düşünmüyorum.

Bu konuda bende fikrimi belirtmek isterim.
Kaidonun dediği gibi zirveye meyve ile gelemezsin sözünün karşılığını Teach vs sinde alacağız bence, Luffyi çok zorlayacaktır ama Haki tarafında Luffyi zirveye götüren bir vs olacaktır. Bu vs de Hakinin detaylarını ve zirvesini göreceğimizi düşünüyorum meyve odaklı olacağını düşünmüyorum.
Karasakal’ın soyu Xebec’e bağlanırsa sürpriz bir haki patlatabilir. Kral haki çoğunlukla genetik. Anne babada varsa çocukta da çıkma ihtimali yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık