Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1100: Farklı Boyutta Güçler! Luffy, Lucci'ye Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    25
Anime çıkmadan önce oda'dan bir kaç öneri de alıyorlarmış One piece gibi serinin değeri düşmesin diye tabi karışacak karışmıyorum diyen kendini kandırıyordur ilgi odağı olmaya çalışıyordur.

Anime çıkmadan önce oda'dan bir kaç öneri de alıyorlarmış One piece gibi serinin değeri düşmesin diye tabi karışacak karışmıyorum diyen kendini kandırıyordur ilgi odağı olmaya çalışıyordur.
Adam kendisi diyor bunu. Anime ekibine bırakıyor, izleyici olarak daha çok keyif alıyormuş.

Usually though, I just leave the anime work up to them and enjoy it as a viewer, just like all of you do. I even cry sometimes.

Adam kendisi diyor bunu. Anime ekibine bırakıyor, izleyici olarak daha çok keyif alıyormuş.

Usually though, I just leave the anime work up to them and enjoy it as a viewer, just like all of you do. I even cry sometimes.
Bunu bir çok kere açıkladık. Zaten animede çok çelişen şey var. Adam kendisi demiş hala Oda'nın bilgisi vardır deniliyor. Komedi yav.:D

Ne kadar tuhaf bok atilan bir karakter sayesinde bolum imdbde en yuksek oy alan bolum olmus hala seriden cikmasi isteniyor.

Sanirim dunyadan bir habersiz arkadaslar var zira lucci gibi hem bu kadar hateri hem sevilen bir karakter yok seride

Ben beğendim açıkçası bölümü. Gebeşe geçmesi ve dövüş kısımları seyir zevki açısından bazı kısımlar hariç iyiydi. Yine de şu hali ile bir tık ciddi ve hafif yaramaz olsa daha hoş olacakmış ne yalan söyleyelim.

Ben beğendim açıkçası bölümü. Gebeşe geçmesi ve dövüş kısımları seyir zevki açısından bazı kısımlar hariç iyiydi. Yine de şu hali ile bir tık ciddi ve hafif yaramaz olsa daha hoş olacakmış ne yalan söyleyelim.
Sikinti olan su ki; atmosferi,tansiyonu dusuruyor kimse bunu dusurmuyor ve bu surekli oluyor ama surekli.. surekli guluyor,sacma sapan seyler yapiyor ve bu o kadar cok ki artik yavan gelmeye basladi. Bir dozaji yok bu isin artik. Bak bu cok kotu bir sey. İstedigini eskisi gibi alamamak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık