Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
Yalnız Kaido'nun supernovalar ile olan durumu belli değil. Kid arkasından vurulmuş bile olabilir Apo tarafından. Özelikle Apo'nun Kaido Sama çekmesinden dolayı böyle düşünüyorum.
Apo gibi adam Kaidoyu tek yakalamışken fırsatı değerlendirir kaldı ki Kizaruya bile müdahale etti merakı yüzünden.Satmıştır ama 4 süpernovanın Kaidoya zarar veremeyeceğini bildiği için.Kaidoya güçlerinin yeteceğini bilse gram düşünmeden indirmeye çalışırdı bence.

Apo gibi adam Kaidoyu tek yakalamışken fırsatı değerlendirir kaldı ki Kizaruya bile müdahale etti merakı yüzünden.Satmıştır ama 4 süpernovanın Kaidoya zarar veremeyeceğini bildiği için.Kaidoya güçlerinin yeteceğini bilse gram düşünmeden indirmeye çalışırdı bence.
Ya bunu denemeden bilemezdiler. Direk görüntüsünden dolayı Apoo cayıp sattıysa sıkıntı büyük. Bakalım ne çıkacak altından.

Yalnız Kaido'nun supernovalar ile olan durumu belli değil. Kid arkasından vurulmuş bile olabilir Apo tarafından. Özelikle Apo'nun Kaido Sama çekmesinden dolayı böyle düşünüyorum.
Ben kesinlikle boyle bisey bekliyorum çünkü;
1) apoo kaidoya karşı dövüşmüş olsa kaido onu adamı yapmaz, kidd gibi paspas ederdi.Kaidonun apoo gibi bi adama ihtiyacı mı var sanki?
2) 4 süpernova tayfalarıyla beraber kaidoya karşı bu kadar net ezildiyse hasar dahi veremeden, değil marcolar tüm shcibukai+ denizciler bile muttefik olarak gelse luffyler kaidouyu indiremez. Wb kalbi teklemese marinefordda acei de kurtarirlardi, denizci katliamı da görürdük. Ama ben kaidonun wb kadar guclu olmasini kesinlikle beklemiyorum. O zaman guc dengesi cok bozuluyor. Şu anda meyvesine tam hakim olduğu zaman guc dengesini bozacak kişi karasakaldır. Onu da farkli isleyecektir zaten mangaka.

Bence süpernovalar alır. Herkeste şu düşünce var teach 3 ünü alır tekler felan fulan. Kimse demiyor luffy alttaki 3 ü g4 te tekler. Sonra kalana fazla bile süpernovalar. Kid 2 kişi tekler. Tekler mantığıyla giderseniz ilk başta düşüklere dalan alır o zaman. O mantık yanlış. Teachin tayfası o kadar fazla ahım şahım değil 4-5 kişi iyi gerisi bizim tayfa gibi. Zaten bu tayfa bizimkilerle kapışcak olabilicek seviyeleri az çok belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık