Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
Teach’in sonu Madara gibi olacak gibi geliyor bana. En sonunda yav bunlar çok güçlü oldu Luffy sade lastikle nasıl yenecek bunu demese bari ?!

Bana göre seri sonunda bizim tayfa Teach'in tayfayı geçecek. Peki seri sonundaki Nami şuan kaptanı ile aynı mevkideki süpernovalardan birini yenebilir mi? Ama Teach korsanlarındaki rakibini yenecek. Ya da şöyle düşünelim. Luffy şuan Katakuri ile dövüşüyor ve büyük ihtimalle alacak. Alamasa bile yaklaşık 2. komutan seviyesinde diyebiliriz. Urouge hiç beklemediğimiz bir şekilde 4. komutanı almış. Yani en ezik dediğimiz süpernova kaptanları bile yonkou korsanlarında belli seviyedeki adamları yenebiliyorlar. Şöyle bir eşleştirme yapalım.
Teach'in 2. adamı vs Luffy = Luffy
Teach'in 3. adamı vs Kid = Kid
Teach'in 4. adamı vs Law = Law
Teach'in 5. adamı vs Drake = Drake
Teach'in 6. adamı vs Apo = Apo
Teach'in 7. adamı vs Hawkins = Hawkins
Teach'in 8. adamı vs Urouge = Urouge
Ee diğer süpernovalar da bir zahmet aşağısını alsın. Urouge'un dövüştüğü adamla seri sonunda Nami filan dövüşecek zaten. Seri sonundaki Nami şuan ki bölümdeki Urouge kadar güçlü olacak mı? Hiç sanmıyorum.
Geriye süpernovalardan güçlü sadece Shiryuu ve Teach kalıyor. Bu durumda bence Süpernovalar rakiplerini rahat alacaktır ve kalan güçleriyle rahat bir şekilde kazanırlar. 11 süpernova 1 yonkouya çok fazla gelir.
Eski amiral olan Aokiji'yi eklersen hiç şansı yok!

Çok düz mantık yaklaşaağım.11 süper novanın tayfaları Teachin ilk 4 adamı ve Teach dışındakileri temizler.
Oruç 4. adamı alır.
Luffy sağ kolu alır.(arc sonu tahmini)
Bege Bonney ve Killer 3 adamı alır.
Drake ve Law sol kolu alır
Kid Zoro Hawkins Apoo Teachi alabilir mi bilemiyorum
başa baş ama gönlüm süpernovalardan yana

BB dışındaki elemanları bilmem ama sırf BB nin canavarlığı sayesinde bu karşılaşmayı BB nin tayfasının alcağını düşünüyorum. Diğer elemanların pek gücünü görmesekte 2 yıl boyunca boş boş oturmamışlardır.

Teach ve öbür yonkouları bir göremiyorum hala. Fazla dikkatsiz ve basit saldırılar bile canını yakabiliyor. Verilen 2 yıllık aradan sonra bu özelliği değişmemişse veya bi şekilde hakisi, dayanıklılığı falan uçmadıysa da diğer yonkoulardan epey geride kalmıştır bence.
Bi Luffynin düz ve büyük ihtimalle hakisiz g2 yumruğuyla canı yanan, kıvranan adama bakıyorum bi de g4e gülerek karşılık verip Eneli kıskandıracak yıldırıma tepki bile vermeyen, yeri delip geçen kadına bakıyorum çok fark var arada.
Haklısın ancak Luffy G2 dışında mesela G3 ya da G4 ile hasar çıkartamaz çünkü meyvesi iptal olacak. Yani Luffy normal saldırmak zorunda. Aynı zamanda Teach vurduğunda lastik meyvesi yine iptal olduğu için Luffy hayatındaki en sert darbeyi almış olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık