Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle geliyor ki Luffy'yi de maymun etmiş olabilir Oda. Hiç belli olmaz, maymun kral şaşılacak bir şey olmaktan çıkalı çok oldu.
Ben olayın Sun Wukong'a bağlanmasına razıyım ama bir çok teoride dendiği gibi reçine falan olmasını gerçekten istemiyorum. Adem ağacının reçinesiymiş falan keyifsiz yani. Şöyle bir ters köşe beklentim de var, Luffy'nin meyvesi gerçekten de Gomu Gomu çıkacak gibi geliyor bana hala. Efsanevi meyve falan çıkmayacak, sonar bütün okurlar teorisyenleri dövecek.

Joyboy'un dönüşünün uyanışla alakası olması çokça ortaya atılan bir tahmindi. İyi de bu uyanış ne ara oldu, ben onu anlamıyorum. Umarım Oda iyi bağlar. Ne olursa olsun, bir efsaneye dair bilgiler öğreneceğiz. Heyecanlıyım şahsen.

Bence Luffy reenkarne değil. Zunesha yüksek ihtimalle Gomu Gomu'dan ötürü JoyBoy'da tanık olduğu birşeylerden bahsediyor, o yüzden o burada felan diyor. Meyveden ötürü bi muhabbet var. Luffy'den de aynı ses çıkınca JoyBoy felan diyor işte.

Joyboy'un dönüşünün uyanışla alakası olması çokça ortaya atılan bir tahmindi. İyi de bu uyanış ne ara oldu, ben onu anlamıyorum. Umarım Oda iyi bağlar. Ne olursa olsun, bir efsaneye dair bilgiler öğreneceğiz. Heyecanlıyım şahsen.
Uyanışın ilk emareleri muhtemelen doffy nin meyve hareketlerindeki tuhaflığı fark etmesiyle oldu. Fakat bu tekniği luffy ilk ne zaman keşfetti o bilinmiyor. Yani uyanış parça parça geldi ama oda efendi bunu göstermeye tenezzül etmedi öyle anladım ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık