Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin Law'ın saldırısından pek etkilenmemiş gibi gözüküyor, hem de yıkıcı görünmesine rağmen.

Kid'in saldırısıyla düşerse çok saçma olur. Yamato bombaları Law'ın açtığı delikten atacak muhtemelen. Bölüm fena değildi.
Öyle düşünmemek gerek 2 saldırıdan da büyük hasar alıyor Law'ın kraterde açtığı hasarın aynısı BM'nin için de de açıldı şok dalgalarıyla.O noktadan sonra son bir hamleyle Kid'e diklenmesi gönder gelsin demesi ölü kedi sıçrayışı gibi birşeydi yani o Kid'in saldırısını atlatsa bile hatta üzerine ikiside kendinden geçtikten sonra ayakta kalsa bile bir süre sonra kendiliğinden düşerdi.WB nin okadar ölümcül yara almasına rağmen ayakta ölmesi gibi düşünebiliriz BM'de hala ayakta ama çoktan öldü.İhtimal vermiyorum ama tekrar savaşmaya devam ederse zaten toplanıp KK diyelim artık BM'ye.

Kendi kemiği işte. Ölü bir canlı değil, hala yaşayan bedenindeki kendi uzvu olan kemiği. Tuhaf geldi. Her organının "emret Ana" diyebilmesi tuhaf geldi.
Öyle değildir bence. İlk uyanış kullandıklarında çok fazla hasar aldığı için kendi yaşamını kullandı güçlenmek için. Burada da iyileşmek için kendi hayatından yaşam verdi yine. Kemikleri canlanmıyordur ama işte meyvesi sayesinde güçlendiriyordur.

Seride sıçıp batırma gördüm de, böylesini görmedim. Hadi bunlar götünden güç çıkardı bilmiyorduk dersin ki deus ex machina orasını geç, ulan Kocana nasıl deviremiyor Law'ı üstünden? Bunun hiçbir açıklaması yok. Çocuk kendini bile savunmuyor adam akıllı saldırıyı yapayım diye. Öyle boş Garp'a vursa kafasını patlatması lazım ama Law beye bir şey olmuyor iki ıhlıyor.
Yumruk atmasına da gerek yok, eliyle de tutabilirdi. Law'u avcuna alabilecek kadar büyük elleri var sonuçta. Kid metallerini kullanarak Koca Ana'yı yerine sabitleyecekti, Law da saldırısını yapacaktı. Oda sırf karaktere prim kastırmak için böyle saçma bir sahne çizmiş.

Seride sıçıp batırma gördüm de, böylesini görmedim. Hadi bunlar götünden güç çıkardı bilmiyorduk dersin ki deus ex machina orasını geç, ulan Kocana nasıl deviremiyor Law'ı üstünden? Bunun hiçbir açıklaması yok. Çocuk kendini bile savunmuyor adam akıllı saldırıyı yapayım diye. Öyle boş Garp'a vursa kafasını patlatması lazım ama Law beye bir şey olmuyor iki ıhlıyor.
Yav he.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık