Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

10 Kişilik Bir Tayfa Kursanız, Kimleri Alırdınız?

1-Kaido
2-Bartolomeo
3-Sugar
4-Miss Goldenweek
5-Puding
6-Law
7-Foxy
8-Shu
9-Mansherry
10-Perona

Baştan söylemeliyim ki bu tayfa tam bir şerefsizlik abidesi. Yenilmesi imkansız gibi bir şey. Hani ne kadar pislik varsa yapılır ya heh işte o burada. Kaido bile dövüşmüyor bu tayfada o sadece oturup biri gelirse elinin tersiyle çakıyor o kadar. Tayfa o kadar pislik ki yeteneklerini az çok bilenler zaten dövüşmek bile istemez.

Canım sıkılınca Sugar-Law kombosu yaptırırım. Tayfada hasar alma oranı neredeyse sıfır olsa da hadi aldılar diyelim ambulans hazır zaten çağır Mensherry'i heal bassın. Biri mi saldırmaya kalktı Goldenweek ve Foxy çağır olay zaten bitti. Bartolomeo'nun bariyeri, Perona'nın yeteneği de yedekte duruyor zaten. Diyelim ki ulaştılar bu sefer Shu dokunur küflendirir bunları. Olmadı Kaido var zaten. Her gün korsanları dövdürür sonra da dövdürdüğüm korsanların hafızasını siler denize salardım. Niye diye sormayın yine gelsinler ki dövelim diye. :(

Pisliklik abidesi resmen. Law ve Kaido'nun kombo yaptığını düşünsenize. :(
Sen bile tayfana almazken ne olacak bu croconun hali :D

Tayfa kuracak olsaydım suikast üzerine bir ekip oluştururdum. Görevi al sessizce işini hallet kanıtla teslim et ve ödülü al. Bu yüzden tayfamda bulunan kişilerin soğuk kanlı olmalarını, sessiz olmalarını ve yeteneklerinin bunlara uygun olmalarını tercih ederdim. O yüzden;

Rob Lucci: (Sağ Kol) Kişiliği, gücü ve zekası ile bana uyabilecek bir sağ kol. Eğer işler karışırsa veya bilgi almamız gerekecek bir kişi olursa bunu o yapar.
Kuzan: (Sol Kol) Kişiliği, gücü, zekası ve yeteneğinden ötürü sol kol olarak gördüm kendisini. Her zaman yerinde gitmeyen bazı durumlar olabilir. Bu yüzden kendisini rakibi yavaşlatabilme ve durdurabilmesinden ötürü seçtim.
Puding: (Aşçı) Olmazsa olmazım. Eğer görev öldürmek değil bilgi almaksa kendisinden daha iyisi yok. Bu sayede her zaman gizli kalabilecek bir korsan örgütü olabiliriz. Hiç ünlenmeyen ama gücü muazzam. Dikkat çekmeyen ama işinde daha iyisi olmayan bir tayfa.
Law: (Doktor) Kendisi bir doktor olmakla birlikte gücü ile tayfaya muazzam bir derinlik katacağını düşünüyorum. Gücü ve zeka olayına girmiyorum bile.
Leo: (Gemi Ustası) Cesareti ve boyutu görevlerimizde bize harika bir gizlilik katacaktır. Yeteneği ile gemiyi tamir edebileceğini düşündüğümden onu gemi ustası olarak alırdım.
Gild Tesero: (Müzisyen) Tayfanın kilit noktası. Yeteneği ile güç ile açamayacağımız kapıları para ile açtırabilecek biri. Bu sayede görevlerimiz sonucunda para değil gizlilik anlaşması alacağız. Önceden de söylediğim gibi amaç hep gizli kalmak.
Doflamingo: (Rotacı) Yeteneği ile rotamızı bulmamızı kolaylaştıracak olan Dof aynı zamanda tayfaya güç, düşmana korku saçacaktır.
Rosinante: (Haberci) Evet yeteneği sayesinde bizim görevleri almamızda rol alacak kişi. Aynı zamanda bilmediğimiz bir yere gittiğinde hedefi bulmamızı ve kaçışımızı kolaylaştıracak bir güce sahip.

Robin tayfaya çok uyardı fakat çok benzersiz bir bilgiye sahip olduğu için dünya hükümetinin ve diğer korsanların sürekli peşimize düşmelerine izin veremezdim.

Son düzenleme:
Zoro: Adamdır sebebe gerek bile yok.
Luffy: Kafa çocuk eğleniriz.
Puding: Yemek yapar, beyin yıkar
Robin: Okumuş kültürlü insan her zaman gerekli
law: Doktor hem de meyvesi sağlam.
Shanks: Reis hem güçlü hem kafa adam ve Mihawkın kankası.
Mihawk: Gücüne diyecek yok hem de Shanks ile kanka.
violet: Dans eder eğleniriz hem de dürbün gibi kız.
Brook: Çalsın sazlar oynasın kızlar.
Chopper: Evcil hayvan sevimli stres atarız.

Tayfamın amacı rafteli dolayısıyla One pieceyi bulmak ve yerleşik düzeni WG-Yonko-Shicibukai üçgenini yerle bir etmek.Tayfa adı Pelikan kaizokudan.

Katakuri : Kaptan(Reyizin ağzı açık).

Enel : Esas savaş gücü.Katakuri ile çocukluk arkadaşı.Kata ile kaptan benim diye sürekli kavga ederler.Tayfanın bad boyu kimseyle anlaşamaz Nojiko hariç :utan:(Katakuri ile Sanji-Zoro ilişkisi olucak, bunların kurehadan çekecekleri var)

Tom-san : Geminin marangozu,dümenci,suya düşen şeytan meyvesi kullanıcılarını kurtarıcı.(Tam adı varmı bilmiyorum)Tayfada balıkadam şart.

Kureha : Geminin doktoru(Benim tayfada Nami vari iş görecek birbiriyle didisenlerin hakkından gelicek :D)

Nojiko : Rotacı,portakal sever ve tayfanın kadın kontenjanını doldurucu olarak.En kısa sürede sağlam bir DF yedirilmeli.

Ben Beckman : Tayfanın beyni ve esas savaş güçlerinden biri.Tayfanın çatlak seslerini susturacak odak noktası.Sağ kol

Marco : Esas savaş gücü.(Ben Beckman ile sıkı kanki).

Nekomamushi : Esas savaş gücü.Kureha ve Tom ile sıkı fıkılar,sık sık kahvaltı sonrası sohbet ederler.Tayfanın neşe kaynağı.

Brook : Tayfanın müzisyeni,espiri yapan şart tayfa eglenmesinide bilmeli.(Kurallara aykırı ama eklemek istedim :sapkali:)

Ben : Aşçı ve miço.Tayfanın esas savaş gücü ve ilk üyesi :D.Gider Zeff reisten tekme dersleri alırdım Sanji gibi tekmeci olurdum,birde skywalk ile uçabilseydim tadından yenmezdi.Sanji'nin dövüş tarzı çok cool.

Tayfada D. yokmuş tüh...

Son düzenleme:
Kafa yapıma ve amacıma göre tayfa kurardım .
KK olmak istiyorsam luffyi sabo ve ace alırdım gerisi kendiliğinden gelirdi

1.Katakuri Sağ kolu
2.Zoro ikinci Sağ kolu
3.Bon Kurei Sol kolu
4.Sabo Sol kolu
5.Sanji (asci)
6.Puding(asci)
7.Nami
8.Robin
9.Hancock
10.Carrot
11.Law
12.Jinbe
13.Pedro(olmedi* eminim)
14.Choper
15.Brook
16.Kuzan
17.Reiju

Tabikide Kaptan Luffy o olmasa olmaz bu liste

Simdi
BM
WB
Sanks
Teach
Luffy
Kaidou
Akainu
Elbaf kralı veya oğlu
Mihawk
Dragon
Bunları alsam kiminle kapışacağım ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık