Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

10 Kişilik Bir Tayfa Kursanız, Kimleri Alırdınız?

Temel tayfa ihtiyaçlarından gidicem;

1) Sağ kol kesinlikle Katakuri. Seride bu konuda tek emsali Beckman olucak galiba.

2)Doktor Kureha. Yaşının getirisi olarak engin bir bilgisi ve tecrübesi vardır diye düşünüyorum. Aslında Law alırdım ama kaptan alamiyoruz sanırım.

3)Aşçı Streusen. Meyvesi bu işe birebir :D Üstelik güçlü olduğuda geçti.

4)Marangoz Lucci. Bir dönem yapmıştı W7 de anlar bu işlerden. Ve ziyadesiyle güçlü ve potansiyelli, geleceğin sağ kolu olur :D

5)Rotacı Lafitte. Bu isim için bayağı düşündüm farklı tayfalardan bitek karasakalın rotacısı var galiba. Nami zirvedir bu konuda.

Olmazsa olmazlar bitti galiba müzisyen vb çok gerekli değil. Kalanları kendi düşüncem doğrultusunda seçicem.

6)Enel. Sağlam mantrasıyla ve meyvesiyle her türlü tehlikeyle başaçıkabilir diye düşünüyorum.

7)Shiliew. Tayfanın savaş gücüne ihtiyacı var. Tayfada sağ kola denk bi başka dovüşçü. Harika! :)

8)Violet. Meyvesi tek kelimeyle müthiş. Çok iş yapar her tayfaya lazım.

9) Pudding. Başka bir süper meyve. Üstelik ajanlıkta seride zirveye oynar :)

10)Pedro. Cesur bir savaşçı. Aranan tüm ozelliklere sahip :)

1-Kaido
2-Bartolomeo
3-Sugar
4-Miss Goldenweek
5-Puding
6-Law
7-Foxy
8-Shu
9-Mansherry
10-Perona

Baştan söylemeliyim ki bu tayfa tam bir şerefsizlik abidesi. Yenilmesi imkansız gibi bir şey. Hani ne kadar pislik varsa yapılır ya heh işte o burada. Kaido bile dövüşmüyor bu tayfada o sadece oturup biri gelirse elinin tersiyle çakıyor o kadar. Tayfa o kadar pislik ki yeteneklerini az çok bilenler zaten dövüşmek bile istemez.

Canım sıkılınca Sugar-Law kombosu yaptırırım. Tayfada hasar alma oranı neredeyse sıfır olsa da hadi aldılar diyelim ambulans hazır zaten çağır Mensherry'i heal bassın. Biri mi saldırmaya kalktı Goldenweek ve Foxy çağır olay zaten bitti. Bartolomeo'nun bariyeri, Perona'nın yeteneği de yedekte duruyor zaten. Diyelim ki ulaştılar bu sefer Shu dokunur küflendirir bunları. Olmadı Kaido var zaten. Her gün korsanları dövdürür sonra da dövdürdüğüm korsanların hafızasını siler denize salardım. Niye diye sormayın yine gelsinler ki dövelim diye. :(

Pisliklik abidesi resmen. Law ve Kaido'nun kombo yaptığını düşünsenize. :(

1- Luffy
2- Kuzan
3- Marco
4- Hancock
5- Nami
6- Law
7- Sanji
8- Sugar
9- Brook
10- Franky.

Nereden baksan muazzam tayfa.

WB, Kaptan
Ace, ikinci kaptan
Wiper, Üçüncü kaptan xD
Kaku, Ayakcı
Perona, Güzellik
Robin, Kütüphane
Camie, Evcil balık
Sanji, Aşçı
CC, Soytarı
X Drake toprağım :good:

Böyle bir şey vardı sanki...
1. Kong (Kaptan)
2. Garp (Koruyucu)
3. Sakazuki (Öncü birlik)
4. Law (Doktor)
5. CC (Bilim adamı)
6. Sanji (Aşçı)
7. Zoro (Torbacı)
8. Vivi (Gözcü)
9. Domino (Barmaid)
10. Şebek (Lütfü)

1:roger
2: wb
3:garp
4:Rayleigh
5:ace
6:luffy
7:shanks
8:zoro
9:kaido
10:Ben beckman
yedek olarakta mihawk

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık