Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Ortada beleş kılıçlarla gezen zoro bir tarafta, hordy, ceaser, doflamingo, cracker, katakuri ( arada yonkou ve amirallerle çatışmaları saymıyorum bile) ile savaşan luffy bir tarafta. O yüzden luffy beleş power up aldı gibi saçmalamaları bırakın. Eğer luffy beles power up aldıysa zoro allahını almıştır. Bu kadar net.

Ortada beleş kılıçlarla gezen zoro bir tarafta, hordy, ceaser, doflamingo, cracker, katakuri ( arada yonkou ve amirallerle çatışmaları saymıyorum bile) ile savaşan luffy bir tarafta. O yüzden luffy beleş power up aldı gibi saçmalamaları bırakın. Eğer luffy beles power up aldıysa zoro allahını almıştır. Bu kadar net.
Adam Enma alabilmek için Shusui'den vazgeçti.Onuda Ryuma'yı yenip almıştı.Enma belki p.up bile değil kararmamış bi kılıç.Luffy yeni dünyada en gözümüze sokulan karakter diğer tayfa üyeleri etkisiz şuana kadar.
Ayrıca ana karakter her türlü p.upın allahını almakla yükümlüdür.Cevabı bariz konularda bile birileri tersini düşünebiliyor şaşırıyorum

Adam Enma alabilmek için Shusui'den vazgeçti.Onuda Ryuma'yı yenip almıştı.Enma belki p.up bile değil kararmamış bi kılıç.Luffy yeni dünyada en gözümüze sokulan karakter diğer tayfa üyeleri etkisiz şuana kadar.
Ayrıca ana karakter her türlü p.upın allahını almakla yükümlüdür.Cevabı bariz konularda bile birileri tersini düşünebiliyor şaşırıyorum
Ryuma'yı yenip almadı. Ryuma'nın binde biri gücünde birini yenip aldı. Çaldı gibi bir şey.

Ryuma'yı yenip almadı. Ryuma'nın binde biri gücünde birini yenip aldı. Çaldı gibi bir şey.
Sonucunda dövüşüp aldı. Yenilseydi alamayacaktı. Ayrıca enma için shusuiyi verdi. Nasıl beleşe oluyor? Beleş dediğin karşılıksız olur. Adam kılıcı verdi. Kılıcını vermese neyse diyeceğiz. Beleşe sadece yubashiri ve wadoyu aldı. Onları da kılıç sahipleri veya yakını kendileri, zoronun gücünden dolayı verdi. Nidai kitetsuyu da böyle alacak belli ki.

Mangaka'nın yaptığı bi yanlış var bence ki önceden biraz daha iyi kotarıyordu bunu bence. Fakat artık arclar fazla uzadığı dallanıp budaklandığı ve birbiri ile iç içe olduğu için erkenden gösterip ilgiyi sıcak tutma çabasına mı giriyor nedir :S Yani şu güne gelene kadar ara ara Luffy'e, Zoro'ya ne bileyim bi iki kişiye daha kullandırtarak bu seviyelere çıkarsaydı daha iyi olurdu. Mesela Luffy bu gücü ara ara kullandığını aşırı zorlandığı mücadelelerine yedirebilirdi, rakibi şaşırtırdı falan ama açıklamazdın ne olduğunu. Zoro keza, çöpleri kesmek yerine biraz daha iyi adamlarla kapışabilirdi ve ondan da daha fazlasını görebilirdik. Şimdi pat diye bu güçleri kullandırtmaya kalkınca çok yavan kalıyor. Mesela bu haki ve kılıç antrenmanlarını şimdi değil de sonradan dövüş öncesi veya içinde fb olarak gösterseydi ben daha çok zevk alırdım diye düşünüyorum, ayrıca bunlar beleş güç de değil :T zaten 2 sene çalıştıkları temellere şimdi kat çıkıyorlar işte zor değil bu :S

ps. bu arada Usopp için de ileride aynısı olacak, o da k.hakiyi tekrar kullandığında ve ileri seviyesini keşfettiğinde yea bu ne yea falan denecek büyük ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık