Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Ronaldinho Gaucho vs. Lionel Messi

Kim daha yetenekli?

• Kullanılan toplam oy
    124
Futbolu çok takip etmem son zamanlarda biraz araştırıyorum.

Son 10 15 yılda futbolun daha mekanik bir hale geldiği, futbolcuların bireysel yetenekten çok takım oyunu ve taktiğe döndüğü söyleniyor.

Yani böyle bir döneme denk gelen Messi bir zahmet daha az bireysel şov yapsın.
O hale gelmeden öncede Messi vardı Ronaldinho kadar yetenekli değil işte.

ronaldinho Goat yarışmasında var mı yok . kisisel görüşler olabilir ama bariz şekilde yok. futbol kadar yaygın popüler bir sporda tüm zamanların en iyisi olarak gösteriliyorsan bence aynı zamanda en yeteneklisindir de. mentalite çalışma tecrübe ile falan cok iyi bir topçu olabilirsin ama Goat yarışmasına giren topçuların yetenekleri bu yarışmaya giremeyenlerle tartışılmamalı diye düşünüyorum.

ronaldinho Goat yarışmasında var mı yok . kisisel görüşler olabilir ama bariz şekilde yok. futbol kadar yaygın popüler bir sporda tüm zamanların en iyisi olarak gösteriliyorsan bence aynı zamanda en yeteneklisindir de. mentalite çalışma tecrübe ile falan cok iyi bir topçu olabilirsin ama Goat yarışmasına giren topçuların yetenekleri bu yarışmaya giremeyenlerle tartışılmamalı diye düşünüyorum.
Yetenek ve alınan hazı karıştırıyor bence insanlar.

Yetenek ve alınan hazı karıştırıyor bence insanlar.
mesela ronaldinho nun hareketleri daha şık ama messinin hareketleri daha yetenek kokuyor. cünkü cok eforsuz yapıyor her şeyi . mesela bi adamı geçmek için gereken eforun minimumunu yapıyor. topun üzerinde on kere ayağını dolayıp geçmeye çalışmıyor veya daha önceden cok çalışıldığı belli olan ayak skilleriyle. minimal hareketler >>>>

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık