Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Monkey D. Garp vs. Zirve Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    258
Garp korsan olsa belki ünvanı olacaktı. Adam denizci zaten korsanlar arasında paylaşılıyor genelde bu ünvan şeyleri .

Kahraman Garp deyip geçmiş yazar .

Tek başina meydan okudu =/= Her yere tek dalmış

İlginç.
"Tekrar etmek gerekirse, bu Denizcilere ve Yonko'ya meydan okuyup, 18 kere yakalanan bir adam. Ve binlerce işkenceye dayanmıştır."
Tek başına daldığı, tek olduğu hiç bir yerde geçmemiş. Tayfasıyla meydan okudu, tek başına meydan okudu. Challanged alone, Challenged with his crew. Türkçesinde de İngilizce'sinde de tek başına daldığına dair bir anlam çıkmıyor.

Neyse konu uzar zamanı gelince oda bize shanks ın gücünüde yapabileceklerini de ayrıntılı bir şekilde gösterir o zamanda burada garp alır diyen arkadaşların iddialrını devam ettirmelerini beklerim :)Kaldıki shanks ın potansiyeli ile ilgili bilgi çok ama çok kısıtlı tüm seri boyunca gösterilen birkaç sahne bile garp ile liglerinin farklı olduğunu gösteriyor(marinefort a yaptığı giriş sahnesi,wb nin gemisine çıkarken wb tayfalarının üç buçuk attığı yarısından fazlasının adamın yürüken yaydığı hakiden telef olması :D ,mihawk ın ona duyduğu saygı(mihawk dediğimiz arkadaş wb yi sallamayan ve kılıcıyla menzilli atak yapıp gücünü deneyecek kadar kendine güvenen bir adam)Önce dedim gene diyorum bir adamın gücü hakkında yeterli bilgiye sahip değilsen dostlarının ona duyduğu saygı ,düşmanlarının ona karşı hissettiği korkunun seviyesi çok önemli bir bilgi kaynağıdır. Sengoku vs shanks ,akaiunu vs shanks,teach vs shanks hatta wb vs shanks dersin anlarım tartışırız ama garp vs shanks ı tartışmam kardeşim. Madem garp ezer diyen kardeşlerim var atış serbest al o zaman yavaş gelsin garp önce ben beckman la biraz antrenman yapsın var mı ötesi :D
(Ben beckman hakkında bilgi shanks tan daha az gene dediğim gibi düşmanlarının korkusu potansiyeli hakkında ipucu veriyor marinefort a giriş yaptığı sahnede kizaru nun tepkisi yeterlidir diye düşünüyorum.)Burada shanks a karşı garp a şans veren arkadaşların bu kadar fazla olmasının sebebi shanks ın karizması ve seveninin çok olmasından ve herkesin sevdiği karizma gördüğü karakteri karizma görmenin insanları sıradanlaştırdığını hissetmeleri diye düşünüyorum.Yani farklı görünme çabası ben başka açıklama bulamadım.

Valla hocam saygıdan bahsediyorsan :D Roger der geçerim Korsanlar Kralı Garp'a saygı duyuyor tayfamdan birsiin gibi diyor daha nolsun :D marineford'da beyaz sakalın verdiği tepkiden de garp'a karşı bir saygının bir görüşün oldugu ortada :) gel gelelim dracula abimize ne diyor orda bu canavla aramız da ki farkı kendi gözümle görmek istiyorum diyor :D o kadar testisli bir abimizse 1 darbe atıp jozu durdurunca cekıp nıye gidiyor . wb nin tayfasının koftelerı dusuyor ki kimse shank's i küçümsemiyor hayvan gibi hakisi var eyvallah ama garp daha o yokken kaptanının pesine gidip avlıyordu :) mf olayı mevzu beyaz sakal oldugu ıcın ve cok kayıp verdıgı ıcın denızcıler tabi beyaz sakal ve ace olup denizciler kazanınca savaşı sengoku saygıdan savaşı durdurdu shanks'in korkusun dan degıl orda shanks'in tayfasını dum duz ederlerdi emin ol :D garp sengoku akainu kizaru kuzan koramiraller var beyaz sakalın yıkıcı gucu zarar verdı mf ye tabi tayfasının coklugu desteklerı shanks'in tayfası zor verirdi o kadar zararı :)

Şu sahnede bile garp demesinden bir milyon şey cıkar yani bakıştan ses tonundan :) adam gram terlemeden sag kolu tek yumrukla yıkıyor .

Neyse konu uzar zamanı gelince oda bize shanks ın gücünüde yapabileceklerini de ayrıntılı bir şekilde gösterir o zamanda burada garp alır diyen arkadaşların iddialrını devam ettirmelerini beklerim :)Kaldıki shanks ın potansiyeli ile ilgili bilgi çok ama çok kısıtlı tüm seri boyunca gösterilen birkaç sahne bile garp ile liglerinin farklı olduğunu gösteriyor(marinefort a yaptığı giriş sahnesi,wb nin gemisine çıkarken wb tayfalarının üç buçuk attığı yarısından fazlasının adamın yürüken yaydığı hakiden telef olması :D ,mihawk ın ona duyduğu saygı(mihawk dediğimiz arkadaş wb yi sallamayan ve kılıcıyla menzilli atak yapıp gücünü deneyecek kadar kendine güvenen bir adam)Önce dedim gene diyorum bir adamın gücü hakkında yeterli bilgiye sahip değilsen dostlarının ona duyduğu saygı ,düşmanlarının ona karşı hissettiği korkunun seviyesi çok önemli bir bilgi kaynağıdır. Sengoku vs shanks ,akaiunu vs shanks,teach vs shanks hatta wb vs shanks dersin anlarım tartışırız ama garp vs shanks ı tartışmam kardeşim. Madem garp ezer diyen kardeşlerim var atış serbest al o zaman yavaş gelsin garp önce ben beckman la biraz antrenman yapsın var mı ötesi :D
(Ben beckman hakkında bilgi shanks tan daha az gene dediğim gibi düşmanlarının korkusu potansiyeli hakkında ipucu veriyor marinefort a giriş yaptığı sahnede kizaru nun tepkisi yeterlidir diye düşünüyorum.)Burada shanks a karşı garp a şans veren arkadaşların bu kadar fazla olmasının sebebi shanks ın karizması ve seveninin çok olmasından ve herkesin sevdiği karizma gördüğü karakteri karizma görmenin insanları sıradanlaştırdığını hissetmeleri diye düşünüyorum.Yani farklı görünme çabası ben başka açıklama bulamadım.
Shanks bu seride en sevdiğim üç karakterden biri fakat Garp, seninde kabül edeceğini düşündüğüm One Piece evreninin en güçlü karakteriyle defalarca savaşmış ve birbirlerini öldürmeye çok yaklaşmışlar bu zamanları Garp'ın zirvesi düşünebiliriz.
Shanks sence Gol D Roger i öldürmeye yaklaşabilir miydi?
Kesinlikle Garp'tan hazzetmeyen bir insanımdır fakat haklıya hakkını vermek gerek. Garp alırdı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık