Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

Bölüm sayıları nasıl olucak zaman çarkının netflix gibi bütün sezonmu yoksa her hafta 1 bölümmü.

Malazanı bende çok merak ediyorum çok övdüler.

Son düzenleme:
Bakarım o şekilde ilk kitaba sağol.
PDF okumak bir noktada ücretsiz gibi olsa da kitabı eline almak, sayfalardan okumak daha güzel bence. :D
PDF bir kaç seri okudum ama normal kitap okumak gibi olmuyor.
Rica ederim.
Ben de klasik kitabı tercih ederim normalde ama böyle pahalı serilerde ilk önce pdf falan okurum şansım varsa. Önemli bir miktar çünkü.

Bakarım o şekilde ilk kitaba sağol.
PDF okumak bir noktada ücretsiz gibi olsa da kitabı eline almak, sayfalardan okumak daha güzel bence. :D
PDF bir kaç seri okudum ama normal kitap okumak gibi olmuyor.
Son Silahşör diye biri e-kitap düzenlemeleri ile uğraşıyor internette. Zaman Çarkı epub düzenlemeleri ile bayağı uğraştı. Çevirilerde yanlış çevrilen, farklı çevrilen yerleri düzeltti, çevirileri standartlaştırdı. Şimdi 2. kere üstünden geçiyor. Normal kitaptan daha iyi durumdalar şu an epublar.
Telefonda epub okumak için uygulamalar var, ben mesela Moon Reader kullanıyorum.

Ayrıca indirimli 1200 liraya nereden bakıyorsun ki sen? İthaki set alacaksan kendi sitesi olan ilknoktaya bakman lazım.
Ciltli hali bile 800 lira indirimle.

Yeni kapaklı versiyonları çıkıyor Zaman Çarkının,. Ciltli değil, karton kapak. Şu ana kadar 13 kitap çıktı, diğerinin çıkması da yakındır, Yeni Bahar(0. Kitap) da çıkar herhalde. 470 lira şu haliyle.
Diğer iki kitap eklenirse en fazla 550 lira olur.

Son Silahşör diye biri e-kitap düzenlemeleri ile uğraşıyor internette. Zaman Çarkı epub düzenlemeleri ile bayağı uğraştı. Çevirilerde yanlış çevrilen, farklı çevrilen yerleri düzeltti, çevirileri standartlaştırdı. Şimdi 2. kere üstünden geçiyor. Normal kitaptan daha iyi durumdalar şu an epublar.
Telefonda epub okumak için uygulamalar var, ben mesela Moon Reader kullanıyorum.

Ayrıca indirimli 1200 liraya nereden bakıyorsun ki sen? İthaki set alacaksan kendi sitesi olan ilknoktaya bakman lazım.
Ciltli hali bile 800 lira indirimle.

Yeni kapaklı versiyonları çıkıyor Zaman Çarkının,. Ciltli değil, karton kapak. Şu ana kadar 13 kitap çıktı, diğerinin çıkması da yakındır, Yeni Bahar(0. Kitap) da çıkar herhalde. 470 lira şu haliyle.
Diğer iki kitap eklenirse en fazla 550 lira olur.
800 lira olanı gördüm de "tükenmiş" olarak görünüyordu. 13 kitaplı olanı görmemiştim, sağol ona bakarım. Dediğin gibi e~kitap olarak bakayım daha iyiyse oradan okuyayım biraz.

Onun dışında 13'lü olan set 15'e tamamlanırsa dediğin gibi yakın zamanda oradan alırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık