Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zaman Atlaması Sonrası Luffy'ye Yapılan En Büyük Yardım

En büyük yardım

• Kullanılan toplam oy
    92
G4 ile dofi her türlü ada turu atardı yani lawın etkisi var ama diğerlerine göre az.

Cracker dövüşünde ise normal bir yardım vardı istese luffy kaçabilirdi yani yardım gelmese ölmezdi.

Sabo olmasaydı şu an luffy için üzülüyor olurduk herhalde.

(Bon chan konuyu beğendi)

Mihawk'ın Shichibukai olmayı kabul etmesi zaten yardım aldığını gösteriyor. Bu örnek olmamış.
Shichibukai olma nedenini bilmiyoruz, her şey olabilir.
Belki Gorosei'deki kılıçlı adam ustasıdır ve ona karşı vefa borcu vardır.
Belki de Kuma gibi başka bir hedefi vardır.
Zaten Kuma ile Mihawk'ın korsan olma sebepleri de belli değil.

Ya şimdi yardımın felsefesini yapmaya gerek yok. Luffy bu seride açık ara en fazla yardım alan karakter. Saymaya kalksam 20-30 arası bir şey çıkar :fool: Hangi yardım, yapıştır geç :bilmem:

Saymaya kalksak tayfa üyelerinin en az Luffy kadar yardım aldığını gösterebiliriz.

Zoro Luffy yardım etmese Helmeppo yüzünden ölecekti. Dikkatinizi çekerim Helmeppo?
Nami Luffy yardım etmese köyü katledilecekti.
Usopp ölecekti.

Tüm tayfa üyelerini ölümden kurtardı.

Luffy her arc zaten tayfayı kurtarıyordu.

Luffy yardım etmese Zoro'dan balmumu görecektik felan mesela.:D

Saymaya kalksak tayfa üyelerinin en az Luffy kadar yardım aldığını gösterebiliriz.

Zoro Luffy yardım etmese Helmeppo yüzünden ölecekti. Dikkatinizi çekerim Helmeppo?
Nami Luffy yardım etmese köyü katledilecekti.
Usopp ölecekti.

Tüm tayfa üyelerini ölümden kurtardı.

Luffy her arc zaten tayfayı kurtarıyordu.

Luffy yardım etmese Zoro'dan balmumu görecektik felan mesela.:D
Hep kaçırdığın nokta şu, Lufy ana karakter konular da onun üzerinden açılıyor haliyle. Tayfası farklı mı olacaktı kaptanından, onlarda bin tane yardım aldı, hatta hepsi dediğin gibi yardımlar üzerine katıldı. Diğer novalar başka korsanlar şans yardım almıştır.

Tayfadan bu zamana kadar Lufy en çok kimden yardım aldı, en çok kime yardım etti, tayfanın dışardan yardım alan Üyesi kim diye farklı konular açılabilir. En çok dışardan yardımı Lufy, Nami ve Usopp alıyor. Lufy en çok bence Nami'ye yardım ediyor. Lufy'ye en çok yardım eden kişi de Zoro diyebilirim, Nami de ikincidir. Çekirdek üçlü gerçekten farklı bir konumda şöyle dışardan bakınca anlaşılıyor. Birbirlerine karşı başkalar.

Bu yorumu kapıştığı anlar için yazıyorum.Luffy her dövüş güçleniyor.Şimdiki hali yardımsız alır hepsini.
Luffy Doflamingo vssinde Lawın etkisi göründüğü kadar yüksek değil.Luffy Law olmadanda Dofu g4 ile çok rahat ezerdi.Fakat enerjisinin bitmesi olayına engel olamazdı.O yüzden Sabonun yardımı daha büyüktü Lawınkinden.
Fakat arc başında Crackeri Luffy hayatta alamazdı.
O yüzden sıralamam Nami>Sabo>Law

Hep kaçırdığın nokta şu, Lufy ana karakter konular da onun üzerinden açılıyor haliyle. Tayfası farklı mı olacaktı kaptanından, onlarda bin tane yardım aldı, hatta hepsi dediğin gibi yardımlar üzerine katıldı. Diğer novalar başka korsanlar şans yardım almıştır.

Tayfadan bu zamana kadar Lufy en çok kimden yardım aldı, en çok kime yardım etti, tayfanın dışardan yardım alan Üyesi kim diye farklı konular açılabilir. En çok dışardan yardımı Lufy, Nami ve Usopp alıyor. Lufy en çok bence Nami'ye yardım ediyor. Lufy'ye en çok yardım eden kişi de Zoro diyebilirim, Nami de ikincidir. Çekirdek üçlü gerçekten farklı bir konumda şöyle dışardan bakınca anlaşılıyor. Birbirlerine karşı başkalar.
Bu konunun bir anlamı yok. Varacağımız bir sonuçta yok. Dünyanın en güçlü adamının bile MF'de aldığı yardımları sayarsın. Çok normal. Dof'un da oldu. Konuya onları da karıştırıyorum ama haklı olarak. Dof'a meyvesini verip onu herkesten koruyup büyüten kimdi? Ayağı takılıp düşünce o bölgeyi yakmış bu Trebol ve yandaşları. O yüzden genç efendi diyor. Dof için ölmüş adamları var. Onun için denizcilere sızan olmuş. Her defasında onun sayesinde Denizcilerden kaçabilmiş zamanında. Bunların hepsi yardımdır o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık