Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Bu arada şu paket açışlarında rezil durumdayım ya. İhtiyacım olan tüm kartlar hep sonlarda çıkıyor. Geçenlerde Gaia Genesis açtım sona iki ur kart kaldı. Onları alana kadar 40-50 paket kadar boş açılış yaptım. Kalan gemlerle trunade alayım dedim yine aynısı oldu. Son 6 paket kala çıkardım. Açılışlarda yüzüm hiç gülmüyor. :/

Bu arada şu paket açışlarında rezil durumdayım ya. İhtiyacım olan tüm kartlar hep sonlarda çıkıyor. Geçenlerde Gaia Genesis açtım sona iki ur kart kaldı. Onları alana kadar 40-50 paket kadar boş açılış yaptım. Kalan gemlerle trunade alayım dedim yine aynısı oldu. Son 6 paket kala çıkardım. Açılışlarda yüzüm hiç gülmüyor. :/
Ya bende Gem i biriktirdim tam Gaia Genesis'e yüklenecektim Jack geldi onu farmlıyorum bayağı güzel değerlendirdim eventi.
Jack ı actım 30 yaptım ödülleri falanda topladım iyi oldu.

Paket açmaya korkar oldum. :/

Ya bende Gem i biriktirdim tam Gaia Genesis'e yüklenecektim Jack geldi onu farmlıyorum bayağı güzel değerlendirdim eventi.
Jack ı actım 30 yaptım ödülleri falanda topladım iyi oldu.

Paket açmaya korkar oldum. :/
Aynen öyle. :/ Adam akıllı ur sr kart çıkmıyor. N R kartlar için boşu boşuna gemler gidiyor. Şansım çok kötü bu aralar.

Jack'i bitirdim ama seviye olarak 30 yapamadım henüz. Diğer karakterlere asıldım. Şuan Crow ve Jack dışındakilerin hepsi full. Kızlara da Aromaseraphy Rosemary kurdum. Kart çok güzel. Sağlam yeteneği var.

Son olarak bu platinium da seviye atlamak çok zor ya. Kaç tane düello yaptım seviye atlama gelmedi bir türlü.

Aynen öyle. :/ Adam akıllı ur sr kart çıkmıyor. N R kartlar için boşu boşuna gemler gidiyor. Şansım çok kötü bu aralar.

Jack'i bitirdim ama seviye olarak 30 yapamadım henüz. Diğer karakterlere asıldım. Şuan Crow ve Jack dışındakilerin hepsi full. Kızlara da Aromaseraphy Rosemary kurdum. Kart çok güzel. Sağlam yeteneği var.

Son olarak bu platinium da seviye atlamak çok zor ya. Kaç tane düello yaptım seviye atlama gelmedi bir türlü.
Ya ben birazda synchro desteler kurmak istiyorum aslında ama metaya pek girmiyorlar yani o yüzden hevesim kırılıyor.Synchrolar beklediğim çıkışı gösteremedi.

Birazda bu nedenle paket açmakta takılıyorum.

Karakanat destesi yapmak istiyorum amaaa:/

Ya ben birazda synchro desteler kurmak istiyorum aslında ama metaya pek girmiyorlar yani o yüzden hevesim kırılıyor.Synchrolar beklediğim çıkışı gösteremedi.

Birazda bu nedenle paket açmakta takılıyorum.

Karakanat destesi yapmak istiyorum amaaa:/
Aynen. Synchrolar güzel ama pek bitirici değil. Öyle aşırı güçlü synchrolar da pek yok şimdilik. İleride bir güzellik yaparlar diye umuyorum. Eğer synchro kurmak istiyorsan Aroma destesi kurmanı tavsiye ederim. Trader da yeni bir kart var Aromaseraphy diye onu al aroma destesiyle kullan.

Paketlerde gaia ve valiantı aç gitsin. Çok sağlam kartlar var o paketlerde. Ben bir tur gaia yaptım. Gem birikince valianta geçeceğim.

Crow'un destesi çok güzel. Ama ranklar için yeterli mi bilmiyorum. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık