Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Arkadaşlar steame girdim de masaüstü uygulaması falan indirin diyor. İndirdim ama sonuç yok. Oyunu pcden oynamak için o gerekliymiş. Nasıl yapacağız bunu? :/

@Themiss
Az önce Gaia Genesis'in 180 paketinden 90'ını açtım. UR'den iki kart kaldı: Gemini Spark ve The Gates of Dark World. Sence reset atayım mı, yoksa bunları alana kadar paket açayım mı?
Sakın reset atma . Çıkan kartlar geteksiz ur kartlar. U.A midfielder , drowning mirror force, Galaxy Cyclone mermail abysmegalo çıkmadan reset atma pişman olursun . En azından ilk turunda bunları al .

Demek istediğim saydığım ikisi hariç hepsi çıktı. Onlar için paket almaya değer mi?
O zaman reset bas gitsin. Bu kartlar yeter sana . Kalan kartlar gereksiz U.a midfielder 3 tane lazım U.A destesi için. Mermail abysmegalo da 3 tane lazım. Drowning mirror force Galaxy Cyclone 2 tane yeter. Ona göre deste açabilirsin. Reset atmadan yine sor ne olur ne olmaz.

Baya şanslısın. 90 pakette bunlar çıktıysa öp başına koy

O zaman reset bas gitsin. Bu kartlar yeter sana . Kalan kartlar gereksiz U.a midfielder 3 tane lazım U.A destesi için. Mermail abysmegalo da 3 tane lazım. Drowning mirror force Galaxy Cyclone 2 tane yeter. Ona göre deste açabilirsin. Reset atmadan yine sor ne olur ne olmaz.

Baya şanslısın. 90 pakette bunlar çıktıysa öp başına koy
Tamamdır başkan eyv :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık