Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yonko Hakkında

Bence yanlış bakıyorsun konuya ace korsan olmasa bir köyde yasıyan sıradan bir vatandaş olsa kimse ona dokunmazdı idam edilmesindeki temel neden korsan olması aksi taktirde köyde yasayan adamı öldürseler ellerine ne geçicek
Hala sen düz bakıyorsun. Mf'yi tekrar oku istersen. Roger'ın çocuğunu ne için aradılar, masum kundaktaki bebeği ne yapacaklardı? Yok aksini iddia ediyorsan konuşmaya gerek yok. Çünkü senin gibi düşünen 1 kişi daha çıkmaz. MAngayı inkar ediyorsun.

Bin kere Mf yaşanabilirdi, Shanks veya başkaları için. Niye olmuyor, çünkü mantığı yok.
Konuya ortadan dalarsan mantıklı bir cevap çıkmaz. Teach meyveyi kendisi bulsa ne olurdu denildi?
Bende bunu yazdım.
Hayır demek istediğim şey farklıydı. Yani diyorum ki orda marine Ace'in kafası için mi yoksa WB'nin kafası için mi MF başlattılar. Yoksa bu savaşı başlatan Marine değil mi? Karasakal meyveyi kendi bulsa MF yaşanmazdı diyorsun. Peki WB'nin meyvesini uykusundayken mi ele geçirecekti Teach?

Onepiece 3.GÖZ

Bin kere Mf yaşanabilirdi, Shanks veya başkaları için. Niye olmuyor, çünkü mantığı yok.
Konuya ortadan dalarsan mantıklı bir cevap çıkmaz. Teach meyveyi kendisi bulsa ne olurdu denildi?
Bende bunu yazdım.

Sonra arkadaş saçma bir şekilde cevap verdi.

Mf olmazdı dedim.

Sonra sırf lafının arkasında durmak için saçmaladı.

Hem Ace'nin önemini kabul edip hem yan çizmek, çok değişik bir kafa. Bazen insan kabul etmemek için etmez.
Bence saçma düşünüyorsun .Wb marine savaşı nda üstün taraf marine amirallere rakip adam yok engelleyebilirler ama yenemezler toplu halde bile akainuyu durduramıyorlar .Ace olsun olmasın olası bır savaşta wb inerdi .

Onepiece 3.GÖZ

Hala sen düz bakıyorsun. Mf'yi tekrar oku istersen. Roger'ın çocuğunu ne için aradılar, masum kundaktaki bebeği ne yapacaklardı? Yok aksini iddia ediyorsan konuşmaya gerek yok. Çünkü senin gibi düşünen 1 kişi daha çıkmaz. MAngayı inkar ediyorsun.
Senin mantıgına göre Rogerin babası annesı kardesı dayısı halası hepsını ıdam etmelerı gerek

Onepiece 3.GÖZ

Yahu trol müsün? Küçücük doğmamış çocuğu niye aradılar? Roger'ın dayısı halası idam ederlerdi. MAngada her korsanı idam mı ediyorlar? Kaç idam gördük. Gerçekten ne desem bilemedim.
Olaylara ben senin gibi bakmiyorum ace tamaman bir yemdi.WByi marineye çekmek içindi

Hayır demek istediğim şey farklıydı. Yani diyorum ki orda marine Ace'in kafası için mi yoksa WB'nin kafası için mi MF başlattılar. Yoksa bu savaşı başlatan Marine değil mi? Karasakal meyveyi kendi bulsa MF yaşanmazdı diyorsun. Peki WB'nin meyvesini uykusundayken mi ele geçirecekti Teach?
Yahu olmayan şey üzerinde konuşuyoruz zaten ama Teach meyveyi kendi bulsa ve yese, olaylar farklı gelişirdi. Uykusunda Wb'ye dalıp dalmayacığını bilemem, belki 1-2 sene daha güçlenip bir gün uykusunda Wb'ye kalleşlik yapardı ama Mf olmazdı? Denizciler Ace'yi aramış, en son bulduklarında Wb'nin korumasında diye ses etmemişler. Mf'yi Ace ve Wb için yaptılar. Sorun Ace olsa, öldürür atarlardı bir köşeye ama Wb'nin öfkesini ne yapacaklardı? Ace'yi öldürüyorsan Wb'yi de beraberinde götürmen lazım. Yonkou ve çekirdek kadrosu sağlam ama tüm denizciler beraber gezmiyor. Shiki gibi baskın yapılsa ve karargahta 1 amiral olsa ne olur sen hesapla? Wb uzaktan gömerdi adayı suya. Yoksa denizciler Shanks dahil 10 kere Mf yapardı, niye yapmıyorlar?

Olaylara ben senin gibi bakmiyorum ace tamaman bir yemdi.WByi marineye çekmek içindi
Kundaktaki çocuğu niye aradılar? Bunun cevabını ver, ben mangayı bırakacağım? Bana dedin ama kabul etmemek için bu kadar sığ bakanı görmedim.

bulsalar öldürürlermiydi sen onun cevabını ver basta garp engel olurdu böyle saçma birşeye
Garp'ın engel olup olmamasıyla konunun ne alakası var? Gücü yetiryorsa, isterse olur veya olamaz. Adamlar Ace'yi aradı mı, mangada bunu gösterdiler mi? Gerisi hikaye. Wb için Ace'ye ne gerek var, adam her evladını seviyor? İstediğini yakala yine Mf'ye gelirdi.

Son mesajdı, daha da atmam.

Onepiece 3.GÖZ

Garp'ın engel olup olmamasıyla konunun ne alakası var? Gücü yetiryorsa, isterse olur veya olamaz. Adamlar Ace'yi aradı mı, mangada bunu gösterdiler mi? Gerisi hikaye. Wb için Ace'ye ne gerek var, adam her evladını seviyor? İstediğini yakala yine Mf'ye gelirdi.

Son mesajdı, daha da atmam.
Düşüncelerimiz farkli ben demek istediklerimi anlatabildiysem konu kapanmıştır.Ace ölünce savaşın durmaması wB öluncede durmaması bunun kanıtıdır Sanks gelmeseydi WB korsanları komple yok olmuştu .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık