Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yonko Hakkında

Onepiece 3.GÖZ

Acaba teach meyveyi kendi bulmuş olsa 4. komutan yerine genede tayfayı terk ederimiydi? Yoksa olası bir marine savaşında wb ye ihanet eder savaşta marinenin safınamı geçerdi

Acaba teach meyveyi kendi bulmuş olsa 4. komutan yerine genede tayfayı terk ederimiydi? Yoksa olası bir marine savaşında wb ye ihanet eder savaşta marinenin safınamı geçerdi
Adamın amacı zaten KK olmak. WB'nin tayfasında bulunma niyeti hem kendini gizlemek hem de meyve bulma olasılığını artırmak. WB'yi kullandı diyebiliriz.

Onepiece 3.GÖZ

Adamın amacı zaten KK olmak. WB'nin tayfasında bulunma niyeti hem kendini gizlemek hem de meyve bulma olasılığını artırmak. WB'yi kullandı diyebiliriz.
İhanet zaten ederdi .Benim demek istediğim Wb teach eksik genede marineyi yenemezdi.Teach marineden yana savaşşa acede ölürdü çok fazla kayıp olurdu belki

Teach meyveyi kendi yese, baba ben artık kendi maceramı yaşamak istiyorum diye helallik alır, arkadaşlarıyla vedalaşır, hatta kendine katılmak isteyenler var mı diye sorar göz yaşları eşliğinde tayfadan ayrılırdı.

Teach meyveyi kendi yese, baba ben artık kendi maceramı yaşamak istiyorum diye helallik alır, arkadaşlarıyla vedalaşır, hatta kendine katılmak isteyenler var mı diye sorar göz yaşları eşliğinde tayfadan ayrılırdı.
Aynen, bu yaptığından sonra bile Ace ile nasıl konuştuğunu unutmamak lazım. Wb'ye de saygısı var, bilmem kaç senedir yanında sonuç olarak.

Onepiece 3.GÖZ

:oleyo::oleyo::oleyo: Sonrada marinede savaşta hepsini öldürür

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık